Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wydaje mi się żeby to były błędne ceny, raczej w salonach powinny być one takie same jak już załatwią poprawne zaaplikowanie promocji. A to że ceny zmieniają się co chwilę na wyższe etc. jest efektem dupianie działającej strony Empiku i nieogarnięcia ze strony pracowników. Anulacje to też nic dziwnego, bo strona Empiku jest tak upośledzona że wciąż można składać zamówienia nawet gdy produktu nie ma już na stanie. U nich to już klasyka. Tongue

Większość przecenionych tytułów było już w tych samych cenach w poprzednich edycjach tej promocji (a nawet i taniej!), a nawet ta niska cena za pakiet Nolana nie byłaby niczym dzikim - w poprzedniej edycji tej promki udało mi się kupić jego starsze wydanie (czyli wszystko co w tym nowszym minus Interstellar) za ~20 złotych. A wtedy promka była jak najbardziej zamierzona. Smile
Coś się im chyba pochrzaniło, bo wszystkie filmy wróciły jakby do cen bazowych.
hahaha ten sklep mnie zawsze bawił. Owszem można czasem coś wyrwać za bezcen, ale ich strona pomimo "wielkości" firmy to raczkuje i to chyba odkąd pamiętam.
Ok, już zamówiłem Nolana za 30 zł. Jeśli nie anulują mi tego zamówienia, to zacznę wierzyć też w to, że statek kosmiczny przyleci mi w najbliższym czasie przed blok.
Mi Nolana juz anulowali...
Mi już anulowali jfk steelbook . żenada ten sklep

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Hehe koszyk wypchany pełny dolarami.. po czym przechodzę do niego i został jeden film Big Grin
Co za szok... Nolan anulowany :\
Znowu 10 stron o tym komu anulowali zamówienie. Nie można wydzielić tego śmietnika? Ogólnie empikowi i ich "promocjom" wypadałoby założyć osobny temat.
Te promocje są dwa razy do roku a większość ciągle to samo zdziwienie. Kto zamówił od razu temu wyślą. Mi z 4 zamówień już 2 przyjęli z czego wypadł jeden film - pozostałe 15 sztuk zaklepane.

EDIT

Wszystkie cztery zamówienia przeszły w tym Nolan za 30 zł. Łacznie 20 pozycji z tego wywalili mi jednego Harrego Pottera. Każdy film brałem po sztuce żeby nie było Wink