Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na Empik.com wystartowała promocja na wydania 4K UHD z filmami od Filmostrady.

http://filmozercy.com/wpis/wydania-4k-uhd-od-filmostrady-w-promocji
Zajebista promocja ponad 100 zł za plastik Big Grin gdzie na amazonach za te cenę można dorwać już dwa wydania 4k Big Grin
(14-03-2019, 17:37)pred895 napisał(a): [ -> ]Zajebista promocja ponad 100 zł za plastik Big Grin gdzie na amazonach za te cenę można dorwać już dwa wydania 4k Big Grin
Nom i pewnie na Amazonie pudełka mają z tytanu albo ze złota do tego darmo przyślą i każdy film 4k ma polskie napisy ..
Z tej promki większość. A Grey za darmo nie warto

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
(14-03-2019, 17:43)lukee napisał(a): [ -> ]
(14-03-2019, 17:37)pred895 napisał(a): [ -> ]Zajebista promocja ponad 100 zł za plastik Big Grin gdzie na amazonach za te cenę można dorwać już dwa wydania 4k Big Grin
Nom i pewnie na Amazonie pudełka mają z tytanu albo ze złota do tego darmo przyślą i każdy film 4k ma polskie napisy ..
Raczej chodziło, że za tę cenę można mieć już steelbook. NIe wiem jak Mumia i Greye, ale reszta filmów jest w UK z PL wersją
Chodziło mi że przy tych zagranicznych promocjach te wydania plastikowe warte są max 50zł a nie ponad 100 Tongue Osobiście obserwując to co się dzieje w innych krajach to nigdy nie dałbym 109 zł za jedno zwykłe regularne wydanie nieważne czy to 4k, czy BD to absurd Tongue
(14-03-2019, 17:43)lukee napisał(a): [ -> ]Nom i pewnie na Amazonie pudełka mają z tytanu albo ze złota do tego darmo przyślą i każdy film 4k ma polskie napisy ..
Mumia była za 150 złotych do tego trylogia. Wysyłka z Amazon czy Zavvi to nie są duże pieniądze. W sumie to wszystkie mają PL w Uk (nie wiem jak grey) więc promocja jest nędzna.
na Włoskim Amazonie wjechała nowa promocja od Warner Bros na DVD/BD/4K UHD = 2x-40%
https://www.amazon.it/gp/promotion/A21VNLRO3W7M1R