Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zainstalowałem aplikacje i kliknąłem w baner ale gdzie jest te 5 euro?
Na empik.com 15% rabatu z kodem FANTASY15 przy zamówieniu za minimum 99zł na filmy fantasy i s/f. Promocja ważna do końca 29.03.
(26-04-2018, 13:20)Kuba88 napisał(a): [ -> ]Zainstalowałem aplikacje i kliknąłem w baner ale gdzie jest te 5 euro?

Zaraz przed potwierdzeniem złożenia zamówienia powinieneś widzieć -5 EUR z dopiskiem App Amazon €5. W każdym razie żadnego potwierdzenia mailowego nie wysyłają o przyznaniu bonusu.
(26-04-2018, 13:34)lukee napisał(a): [ -> ]Promocja ważna do końca 29.03.

Z tego wynika, że zakończyła się prawie miesiąc temu Wink
Teoretycznie mój błąd chodzi zapewne oczywiście o 29.04 ale oni na banerze napisali własnie 29.03 a ja odruchowo tak przepisałem.
Jakiś link do tej promocji? Z tego co sprawdzałem na kilku filmach to kod nie wchodzi.
U mnie kodzik nie wchodzi.
Dostałem info na e-maila o tej promocji w empik.com, ale kod nie działa... niestety
Pewnie poprawią, sam kod jest poprawny ale fakt wyskakuje info ,że produkt nie łapie się do promocji. Trzeba sprawdzić jutro może będzie już ok. Parę fajnych pozycji jest w nie najgorszych cenach i z tym kodem wyszło by całkiem fajnie. Jak do popołudnia dalej tak będzie spróbuje zadziałać z jakąś ich infolinią.