Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie działa mi kod na amazon.it, albo coś źle wpisuje. Prtsc w załączniku. Kod, który wpisuje: 2X40WB. Filmy:
Bez przebaczenia 4K UHD PL €19,50 i Morderstwo w Orient Expressie 4K UHD PL €17,35. Ktoś coś poradzi? Czy kod wpisuje się jeszcze później? Po dodaniu karty?
Trzeba to napisać po raz tysięczny gdzie tysięczny dąży do nieskończoności. Sprawdziłeś czy wszystkie produkty są od Amazon?
Obydwa wydania są objęte promocją. Kod rabatowy wpisujesz w ostatnim etapie zamówienia (tak naprawdę do nie trzeba go nawet wpisywać, bo rabat zostaje automatycznie naliczony). To miejsce, w którym próbowałeś wpisać kod, jest przeznaczone dla kart podarunkowych.
Everest dziś doleciał Wink
(21-05-2019, 16:32)Mateusz napisał(a): [ -> ]Obydwa wydania są objęte promocją. Kod rabatowy wpisujesz w ostatnim etapie zamówienia (tak naprawdę do nie trzeba go nawet wpisywać, bo rabat zostaje automatycznie naliczony). To miejsce, w którym próbowałeś wpisać kod, jest przeznaczone dla kart podarunkowych.

Kicha gdybym nie zablokował wcześniej karty 40 euro by mi skradło ;p klikałem cały czas dalej i cały czas próbowałem wpisać ten kod, nie dało rady. Zamówiłem i anulowałem.

Everest też do mnie dotarł.
Takie pytanie za 100 punktów wdzięczności... czy którykolwiek sklepy w PL lub poza ma specjalne rabaty z okazji urodzin użytkownika?
(22-05-2019, 01:16)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]czy którykolwiek sklepy w PL lub poza ma specjalne rabaty z okazji urodzin użytkownika?
empik.com w 2018 roku na urodziny przypisał mi do konta użytkownika kartę rabatową na 20 zł Big Grin
(22-05-2019, 01:16)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Takie pytanie za 100 punktów wdzięczności... czy którykolwiek sklepy w PL lub poza ma specjalne rabaty z okazji urodzin użytkownika?

Jeżeli masz kartę MM to podobno u nich coś takiego miało być, ale jak jest faktycznie to najmądrzejsi nie wiedzą ;-)
(21-05-2019, 22:11)Masta20PL napisał(a): [ -> ]Zamówiłem i anulowałem
Sprawdziłeś czy wziąłeś filmy z Amazon?
(21-05-2019, 22:00)voodoo napisał(a): [ -> ]Everest dziś doleciał Wink
W Polsce dostarczała Poczta Polska?