Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
lol, jakaś cyfrówka na Amazonie chyba, bo box z 8 filmami Eastwooda można kupić za 1.84 funta. Ciekawe czy przejdzie, czy będą anulować.
Dzięki za info. Też zamówiłem Big Grin Ciekawe czy się uda
Ej, ja się tak nie bawię, żeby o tej godzinie promocje wrzucać. Sad Dajcie znać jak się Amazon zachowa, pamiętam, że kiedyś pomylili ceny na jakieś wydanie HP i nie mieli oporów przed anulowaniem zamówienia.
Teraz jest na pierwszym miejscu bestsellerów w kategorii dramat Big Grin Ciekawe ilu ludzi skorzystało z tej "promocji".
Tymczasem na niemieckim Amazonie wróciło €10 rabatu.

http://filmozercy.com/wpis/eur10-rabatu-na-amazon-de

czuubakka

(29-05-2017, 00:55)Mefisto napisał(a): [ -> ]Ciekawe czy przejdzie, czy będą anulować.
Też zamówiłem plus ultimate gangster. Mam nadzieję, że przejdzie.

czuubakka

Amazon nie pobrał kasy z konta, a zawsze szybko pieniążki zostały pobierane. Chyba lipa z tej "promocji".
No ja nie wiem jak ten Gangster, ale przy Clincie od razu było "Usually dispatched within 1 to 2 months.", więc przy tej ilości zamówień uzbroiłbym się w cierpliwość.

czuubakka

Z tym luz. Za taką cenę to jeżeli będzie potrzeba, to mogę spokojnie sobie czekać. Byle tylko nie anulowali tego zamówienia.