Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://mediamarkt.pl/filmy/shazam-4k-2bd

Film UHD za dwie dyszki? Niby kompletnie mnie ten tytuł nie interesuje, ale za taką cenę mogę sprawdzić. Chociaż z rana spodziewam się wiadomości, że jednak nie dadzą rady zrealizować zamówienia... Smile
Co tu się .. od.. to ja nie wiem. Big Grin szał zakupów !!
Na empik.com promocja na filmy 4K UHD: Najlepsze kino w jakości 4K! Wybierz dwa filmy – drugi -50% do 13.10.2020 r.

Oczywiście ceny filmów stosownie wzrosły Big Grin
Np. jeszcze 2 dni temu najnowsze tytuły od Galapagos można było zakupić za cenę 113,99 (z Empik Premium), a w obecnej promocji wychodzi po 114,74 za jeden film.
(22-09-2020, 13:16)KaMario napisał(a): [ -> ]Na empik.com promocja na filmy 4K UHD: Najlepsze kino w jakości 4K! Wybierz dwa filmy – drugi -50% do 13.10.2020 r.

Oczywiście ceny filmów stosownie wzrosły Big Grin
Np. jeszcze 2 dni temu najnowsze tytuły od Galapagos można było zakupić za cenę 113,99 (z Empik Premium), a w obecnej promocji wychodzi po 114,74 za jeden film.

Na smyk.com również i tam bez sztucznie podnoszonych cen.

https://www.smyk.com/filmy/4k-promocja.html

Niektóre 4k wychodzę po niecałe 60 zł. Szkoda tylko ze ostatnim czasy na filmozercach tylko na glowna leca promocje z empiku ktore promocjami sa zazwyczaj tylko z nazwy. Myslalem ze taka strona służy wybieraniu najlepszych promocji a to wygląda już trochę jak promowanie tego sklepu.
Empikowi należy się już dawno karny kutas, w ogóle nie pisał bym o ich promocjach bo to kpina.
(22-09-2020, 14:15)prodarek napisał(a): [ -> ]Empikowi należy się już dawno karny kutas, w ogóle nie pisał bym o ich promocjach bo to kpina.
Zrobiłem na dniach zamówienie na Full Metal Jacket 4K i do tego 3 filmy na DVD.
Zamówienie do salonu płatne przy odbiorze, film w 4K był na promo za 119zł a że mam premium to wyszło jakieś 113zł.
Wczoraj sprawdzam na jakim etapie jest zamówienie. A zamówienie cofnięte i wszystkie filmy w koszyku jak przed zakupem z tym ze Full Metal już za jakieś 145zł.
Oczywiście wszystko skasowałem, za taką akcję niech się bujają.
(22-09-2020, 19:43)cyszard napisał(a): [ -> ]A zamówienie cofnięte
Jak to cofnięte? Jeśli zamówienie było złożone to z reguły po około ponad godzinie przychodzi na e-maila potwierdzenie przyjęcia do realizacji.
Anulowali?
Moje zamówienia na ostatnie 3 nowości 4K od Galapagos zostały przyjęte do realizacji z cenami 113,99 za film.
(22-09-2020, 19:53)KaMario napisał(a): [ -> ]Moje zamówienia na ostatnie 3 nowości 4K od Galapagos zostały przyjęte do realizacji z cenami 113,99 za film.
A zapłaciłeś od razu czy też przy odbiorze?
Nie mam pojęcia czemu tak zrobili.