Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kompletna cisza w temacie
a na Allegro lata wznowienie monolitu apocalypto w dobrej cenie
(14-12-2021, 18:13)KamilOnline napisał(a): [ -> ]Hmmm... ciekawe, bo rozmawiałem z dyrektorem handlowym Filmostrady i twierdził, że w promocji był też ich nakład.
I kiedy była ta promocja? Nikt nic nie widział. 120 zł to normalna, premierowa cena za 4K. Sorry, w sumie 120 zł jak za wydanie jednopłytowe to nawet bardzo drogo.
(14-12-2021, 19:53)lovelybones napisał(a): [ -> ]I kiedy była ta promocja? Nikt nic nie widział. 120 zł to normalna, premierowa cena za 4K. Sorry, w sumie 120 zł jak za wydanie jednopłytowe to nawet bardzo drogo.
W piątek i sobotę była taka cena (przynajmniej wtedy ją widziałem). Promocja spora, bo aż 50% taniej Wink - biorąc pod uwagę, że cwaniak życzy sobie normalnie dwa razy tyle za ten film.
Dzięki za Kapitan Marvel - kupione.
Dvdmax - parę zagranicznych wydań UHD bez PL w przyzwoitych cenach, między innymi:

Glass 29,99
Exodus: Bogowie i królowie 39,99 (polskie wydanie BD 19,99)
Geneza planety małp 19,99
Grease 49,997
Ant-Man 29,997
Życie Pi 39,99

Sęp BD 5,99

https://www.dvdmax.pl/promocje,l2000044?filters[cat]=2854
Pewnie przeoczyłem gdzieś wcześniej i może nie do końca to promocja ale zauważyłem, że znów dostępne są takie filmy jak Apocalypto czy seria Uprowadzona po 35-37 zł w empiku i świecie książki. Może akurat komuś brakuje tak jak mi i też nie wiedział.
O Apocalypto niedawno pisał gumbas, o Uprowadzonej nie wiedziałem, dzięki za info. 2 i 3 części nie widziałem, warto? Nie poznaję ostatnio Monilithu, nie spodziewałem się wznowień czegokolwiek od nich.
Uprowadzoną warto kupić?. Oryginalny AR powinien być 2.34:1, a w polskim wydaniu jest 1.78:1.
Pierwsza Uprowadzona ma w polskim wydaniu zwalony AR, ale sam film jest spoko (7-8/10).
Z kolei sequele mają dobry AR ale jak dla mnie tylko pierwszy jako tako się nadaje do użytku (takie 5/10), a drugi (3/10) ledwo przetrwałem i zaraz po obejrzeniu sprzedałem w cholerę. Krótko mówiąc - polecić mogę tylko jedynkę.