Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świetna sprawa, tylko teraz znaleźć czas na uzupełnienie... Smile
(07-07-2015, 14:26)kliw napisał(a): [ -> ]Dla mnie dobra byłaby możliwość wybrania tylko sklepów polskich np. w filtrze wybierz sklep (tylko polskie sklepy).

Aktualnie jest właśnie opcja wybrania poszczególnych sklepów, ale będziemy chcieli wprowadzić możliwość wybrania sklepów z danego kraju przez jedno kliknięcie.

Ula87

Przy dodawaniu wydania zauwazylam, ze brakuje wsrod sklepow np. filmareny.cz oraz nie ma mozliwosci wpisania ilosci plyt w wydaniu.
Ja zauważyłem brak wielu dystrybutorów m.in: Gutka, Solopanu, Epelpolu, SPI, ITI i Against Gravity
Dystrybutorów już dopisujemy.

Ula, oferty można dodawać ze sklepów, które są na stronie, a płyty dodaje się po dodaniu wydania i na tej podstawie jest zliczana ich ilość.

Ula87

No i jeszcze jeden problem. Wyszukiwarka wyszukuje hasla z tylko polskimi znakami. Mozna to zmienic?
Dziękuję. Proszę jeszcze o dodanie Film Point Group i Hagi
(07-07-2015, 15:35)Ula87 napisał(a): [ -> ]No i jeszcze jeden problem. Wyszukiwarka wyszukuje hasla z tylko polskimi znakami. Mozna to zmienic?

Spróbujemy to zmienić. Dystrybutorzy dodani.
Dziękuję. Mam jeszcze pytanie czy da się edytować dodane już wydania (dystrybutora, czas trwania itp.)? Bo dodałem już kilka Gutka, jak jeszcze go nie było i jest teraz brak. Smile
Bardzo fajny dodatek do strony, coś czuję że będzie często używany. Tongue Jak na razie zauważyłem jeden problem, mianowicie brak możliwości zmian w polach "Opis Filmu", "Data wydania", "Czas trwania", "Dystrybucja". Jeśli nic nie zostało tam wpisane/wkradł się błąd podczas tworzenia karty wydania, to w zasadzie już kaplica - nie ma jak tego zmienić, nawet przez autora. Tak samo z ewentualnym wyrzucaniem błędnych/zdublowanych zdjęć.