Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma.
skromny up:
[Obrazek: th_bluchill.jpg]

i od dawna wyczekiwane odświeżenie wyglądu kolekcji - dalej nie jest to perfekcja, ale na danym obszarze przynajmniej nie czuć już takiego ścisku, oczywiście pewne rzeczy zostaną jeszcze dopracowane w wolnej chwili
[Obrazek: th_collect.jpg] [Obrazek: th_collect3.jpg] [Obrazek: th_collect2.jpg] [Obrazek: th_collect4.jpg]
[Obrazek: th_collect5.jpg] [Obrazek: th_collect6.jpg] [Obrazek: th_collect7.jpg] [Obrazek: th_collect11.jpg]
[Obrazek: th_collect8.jpg] [Obrazek: th_collect9.jpg] [Obrazek: th_collect10.jpg] [Obrazek: th_collect12.jpg]
Może i jest lekki ścisk, ale robi wrażenie, zwłaszcza półka z Arrow, Eureką i Criterionami. Nie kupujesz brytyjskich wydań CC?
Na pierwszym zdjęciu to złudzenie czy druga półka od góry odkształciła się pod wpływem ciężaru?
Trochę długa a podpórek nie widać, może warto kosztem jednego/dwóch filmów je zrobić?
A kolekcja zacna Smile
To złudzenie, półka jest jak najbardziej prosta Smile

CC rozumiem, że chodzi o Criterion - nie miałem jeszcze okazji kupić ich brytyjskich odpowiedników (poza tym cena właściwie taka sama), natomiast amerykańskie chodzą mi bez problemu na odtwarzaczu, zatem nie ma spiny.
(11-04-2017, 22:06)Mefisto napisał(a): [ -> ]CC rozumiem, że chodzi o Criterion - nie miałem jeszcze okazji kupić ich brytyjskich odpowiedników (poza tym cena właściwie taka sama), natomiast amerykańskie chodzą mi bez problemu na odtwarzaczu, zatem nie ma spiny.

Oczywiście o Criterion, teraz przy okazji rocznicy ich wejścia do UK jest kilka promocji w różnych sklepach, między innymi 2 za 25 funtów w Zoomie, więc może wyjdzie taniej. Nie wiem, bo nie kupowałem nigdy amerykańskich.
Fantastyczna kolekcja. W moim guście. Wygląda oldschoolowo ta aranzacja i ma to swój klimacik. Zyczę Tobie, zebyś nigdy nie zrezygnował ze swojej pasji Smile

czuubakka

No, gruba kolekcja. Pięknie.
Jedynie co zostaje do powiedzenia, to miłych seansów Wink
Mafi mały ścisk, ale jak zawsze imponująco to wygląda Smile Szkoda że nie jesteśmy sąsiadami, wtedy często wpadałbym na przegląd nowych zakupów Big Grin
promocje włoskie, niemieckie, brytyjskie i polskie:

[Obrazek: th_blugermania.jpg] [Obrazek: th_bluitalia_2.jpg] [Obrazek: th_blumm_1.jpg]
[Obrazek: th_blukey.jpg] [Obrazek: th_blukey2.jpg] [Obrazek: th_blufug.jpg]

niestety trzy pozycje zaginęły w akcji, ale może jeszcze dojdą Confused