Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Figurka Venoma za 20zł

[Obrazek: 20190214-113237.jpg]

[Obrazek: 20190214-113244.jpg]

Gra o tron sezon 1 na blu za 110zł

[Obrazek: 20190215-185911.jpg]

[Obrazek: 20190215-185905.jpg]

Dekalog za 60zł

[Obrazek: 20190215-191752.jpg]

[Obrazek: 20190215-191759.jpg]

Koszt wysyłki 10zł
Bardzo drogo za używany film, nowy jest tańszy Smile
Przeważnie jest po 144 tylko jedna oferta jest tańsza o parę złotych Smile
Twojego Skyscrapera nic nie przebije Smile
Na włoskim amazonie jest za 128 zł. z wysyłką już, a na hiszpańskim po 93 zł, również z wysyłką Big Grin
ale to wiemy tylko my Smile przeciętny kupujący o tym nie wie dlatego można na tym zarobić Smile
jakby każdy wiedział o Amazonach że jest taniej to nikt by nie wystawiał na sprzedaż dziwie się trochę tobie
Chciałem Ci tylko pokazać, jak fajną sprawą jest głupie komentowanie. Ani nie byłeś zainteresowany kupnem, ani nie dotyczyła Cię w jakiś sposób moja oferta, ale komentarz musiał być Wink BTW na wszystkich amazonach (oprócz francuskiego) ten film jest tańszy, nawet w USA Wink
ale tu nie chodzi o to ty wystawiałeś skyscraper bez PL za 100 zł gdzie był on dostępny za 75 zł z PL a po drugie bo widzę że do ciebie to nie dociera i widzę że wziąłeś to bardzo do siebie w moim komentarzu że masz drożej nie miałem zamiaru tobie grać na nerwach tylko ci pomóc i widzę że trochę to poskutkowało bo obniżyłeś cenę do 80 zł
tak na marginesie to w USA jest bez PL
mi nie zależy na dużej liczbie komentarzy jak to napisałeś że komentarz musi być Smile
Pozbyłbym się "Nagiego Lunchu" Cronenberga na DVD. Znane i lubiane wydanie od Monolithu, raz w odtwarzaczu, reszta czasu na półce, czyli stan barrrdzo dobry. Cena 45 + polecony (dla kogoś z umiejętnościami do negocjacji może puściłbym za mniej. Let's talk Wink )

Dzięki.