Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-12-2019, 17:58)Wolfman napisał(a): [ -> ]Kupiłem zwykłe wydanie bd z tymi szklaneczkami. Są solidnie osadzone w pudełku i nic im się nie stało.

Wolf ale Ty masz do GB, ciekawi mnie czy ktoś w PL dostał całe
Ja kupiłem z Amazonu z wysyłką do PL. W Uk było 4k wydanie i zeszło na premierę.
(09-12-2019, 17:45)Wolfman napisał(a): [ -> ]Biorę wszystkie. Dajesz link.

OK, mój błąd. Ale to przez to, że sam nie sprecyzowałeś dokładnie wydania. Teraz steeli do każdego filmu masz od pyty.
We Francji ten steel chodzi za 30 euro więc 36 funty + wysyłka do PL z dupy wzięte w takiej sytuacji Wink
[Obrazek: 253021_large.jpg?t=1570825364]
Wydawało mi się to jasne, że chodzi o jedynkę. Poza tym jest to pierwszy steelbook 4k z tym filmem. Wyprzedał się i podnieśli cenę na Zavvi , chyba już ostatni sklep z tym steelem z angielskimi napisami na pudełku.
Francuski ma "murzyńskie" napisy na opakowaniu. Fred ja sprzedaję w cenie w jakiej kupiłem 2 dni temu. Nikogo nie zmuszam, nikt nie będzie chciał teraz, to sobie kupi za 2x tyle, a ja odeślę z powrotem.
I mam dopłacać 8 dych za angielskie napisy na kartoniku który idzie w kibel albo do środka steela ? No Thanks Big Grin
Jakiego kartonika? Obejrzałeś chociaż unboxing? Masakra co za ignorancja. Pomijając, że z tego kraju steelbooki mają bardzo często tytuły w ich języku, więc musiałbym całość wywalić.
Kliknij w foto prezentacje steela na amazonie.fr ignorancie nie ma tam żadnych francuskich oznaczeń czy przekłamań Tongue
Steel jest identyczny w każdym kraju oprócz pudełka które jest gówniane i nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci za nie 80 zł ekstra.
Tu masz włoski




Francuski na pewno ma to samo, przejedź na 1:59 i powiedz mi czy to też wywalisz do kosza.
Kogo obchodzą gówniane szpecące specyfikacje napisane po angielsku czy francusku ?? Prawie 200 zł za to, jak masz z Francji za około 135 zł to samo tylko z francuskimi specyfikacjami z tyłu Proszę Cię. Jeszcze jakby sam steel był oszpecony to rozumiem a to wiesz.