Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kończę tą głupią dyskusję. Nawet nie wiesz o czym piszę. Z mojej strony EOT.
Kończ kończ bo to śmieszne. We Francji też dostajesz to pudełko do steela tylko z francuskimi specyfikacjami z tyłu i co mam ci dawać 80 zł aby miec to po angielsku upadłeś chyba na głowę ;]
No i steelbook sprzedany. Nie muszę się fatygować z odsyłką. Temat nie aktualny. Widać, ludzie wolą dopłacić te 40PLN by nie mieć murzyńskich napisów. Swoją drogą na premierę był za 30 w preorderze.
Dorzuciłem jeszcze ponad 20 filmów
https://allegro.pl/uzytkownik/Iceman_27?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-5-1127
Apocalypse Now Final Cut 4K nowy w folii
https://allegrolokalnie.pl/oferta/apocalypse-now-final-cut-4k
Ale zdajesz sobie sprawę, że ten film cały czas stoi za 13 dolców na amazonie, czyli z wysyłką połowę tej kwoty Smile
(09-12-2019, 18:36)pred895 napisał(a): [ -> ]Kogo obchodzą gówniane szpecące specyfikacje napisane po angielsku czy francusku ??
Mnie obchodzą. Dążę do tego by mieć jednolitą kolekcję (m.in. na tym polega kolekcjonowanie a nie kupowanie byle taniej nie bacząc na wygląd) a nie każde wydanie z innej parafii i to w języku którego nie rozumiem. Poza tym wygląda estetyczniej. Już nie wspomnę o tym, że ciężej sprzedać jeżeli się zdecyduję na zbycie wyd. innego niż polskie.

Tak przy okazji: Titans of Cult to seria wydawnicza i Blade Runner jest pierwszym tytułem w tej serii więc chcę mieć po ang od początku serii. Nawiasem mówiąc przed chwilą otworzyłem swoją wersję i steelbook jest b. ładny, plastikowe przezroczyste opakowanie zdecydowanie ma sens (efekt 3D), a spinka i kartonowe podkładki to totalna lipa Sad
Sam steelbook w każdym kraju jest taki sam, nie jest skalany innymi językami a pudełko na niego jest tez identyczne grzbiet front, tylko tył jest inny a to tylko gówniane specyfikacje wiec dla mnie paździerz którego i tak nie będziesz widział na półce. Prezentując to pudełko prezentujesz je tyłem aby było widać specyfikacje ?? lol
Nie zbieram po to żeby prezentować ale dla siebie.

Mam niemieckie wydanie Running Mana w steelbooku w przezroczystym plastikowym opakowaniu na którym z tyłu jest wypisane jakieś szmergotanie po niemiecku (menu filmu też po niemiecku ale to już przeboleję). Normalnie bym tego nie kupił ale było to jedyne takie wydanie w steelbooku (i to dwupłytowe) więc przełknąłem gulę niechęci. Titans of Cult to seria więc wolę mieć po ang od początku.

John Carpenter coffret też mam we francuskim plastikowym opakowaniu i tez jakoś przeżyję (bo podobnego setu w innym kraju nie wydano). Ważne żeby na steelbookach nie było jakichś szmergotów - z tego powodu odrzuciłem piękny futurepack eXistenZ z Niemiec czy pare innych tytułów w steelu wydanych we Francji.
Niektórzy tego nie zrozumieją nigdy, że można kupić dla filmu i dla opakowania. Estetyka jest dla mnie ważna, jak kupuję w Usa zwykłe to musi mieć slipcover. Tak długo szukam, aż go znajdę.
Turbinesteelcollection to inna bajka. Maja niestety tylko u siebie na wyłączność (bądź tylko oni wydają klasyki tego typu, bo mają zbyt ) i wiadomo jest część po niemiecku. Na szczęście zostawiają tytuły po angielsku (rzadko bywają napisy po niemiecku, bo inaczej nigdy bym nie kupił.