Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odświeżam temat- wszystkie filmy na BD sprzedaję po 15 zł. Koszt wysyłki (paczkomat)- 1 szt. 12,99 zł., 2 szt.- 6,50 zł., 3 szt. i więcej- koszty biorę na siebie. Gdyby ktoś chciał kupić 10 szt. i więcej, to rozmawiać możemy o cenie Smile  Steelbooki i UHD wyceniam osobno, wraz z kupującym i z reguły dochodzimy do jakiegoś konsensusu Smile Po niedzieli dołożę jeszcze trochę filmów BD I UHD.

Filmy do sprzedaży.
Gdyby ktoś chciał kupić OPPO 203, to mam do sprzedania swój egzemplarz. Gwarancja kończy się w czerwcu tego roku. Najlepiej, gdyby to była osoba z Krakowa lub okolic, żeby mógł sobie podjechać, zobaczyć. Ceny na forum nie podam, kto będzie chciał kupić, będzie znać cenę Wink
Powinieneś chociaż podać który wariant OPPO 203 masz na myśli: standard czy region free? No i gdzie został kupiony czyli pochodzenie.
(27-04-2020, 10:08)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Gdyby ktoś chciał kupić OPPO 203,
Wyprzedałeś całą kolekcję i sprzęt?
(27-04-2020, 10:21)Glaeken napisał(a): [ -> ]Powinieneś chociaż podać który wariant OPPO 203 masz na myśli: standard czy region free? No i gdzie został kupiony czyli pochodzenie.

Standard, Polska.

(27-04-2020, 10:44)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(27-04-2020, 10:08)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Gdyby ktoś chciał kupić OPPO 203,
Wyprzedałeś całą kolekcję i sprzęt?

Jeszcze nie Smile
Nie chodziło mi o kraj ale o nazwę sklepu/dystrybutora.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Sklep, to Q21.
(27-04-2020, 10:49)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Jeszcze nie
Czyli wszystko zmierza ku temu. Odkryłeś, że Netflix wystarczy? Smile
Nie, nie Big Grin Big Grin Po prostu brak czasu, pracuję bardzo dużo i naprawdę nie mam kiedy oglądać. Ostatnio potrafiłem oglądać Midway na 4 razy, także ten....
Nie prościej znaleźć lepiej płatną pracę na 8h Wink i mieć czas, niż musieć się wyprzedawać. Akurat Midway to nie powinien być wymówką, bo to przeciętniak.