Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-03-2024, 06:20)sydney33 napisał(a): [ -> ]Starman: Tv series 4K 95 zł
https://www.olx.pl/d/oferta/starman-the-series-kompletny-serial-telewizyjny-4k-ultra-hd-blu-ray-CID751-IDZer8B.html?bs=olx_pro_listingo

Serial umieszczony jest na dwóch płytach BD-100, ale wszystkie odcinki są w standardzie Blu-ray, z rozdziałką 1080p/SDR i 8-bit MPEG-4/AVC.
Może warto by ofertę doprecyzować?
Dzięki za podpowiedź, wyprowadzenie mnie z błędu. Już poprawiam.
Czy ktoś chciałby przygarnąć Dazed and confused BD od Criteriona brytyjskiego?
Mam do sprzedaży - cena plus paczkomat:
- Peeping Tom - 30 zł stan idealny
- Fabelmanowie UHD w folii wydanie brytyjskie - 50 zł

Na sprzedaż, aktualka. Proszę czytać!

DVD
- zwyklak za 1 zł przy zakupie wszystkich, osobno po 5 zł (na sztuki sprzedaż mi się niestety nie opłaca względem czasu jaki trzeba poświęcić na pakowanie i wysyłkę, ale jeśli kogoś interesuje konkretna pozycja to jakoś się dogadamy na priv)
[Obrazek: eLZaBle.jpg]
[Obrazek: v6wtg9Y.jpg]
[Obrazek: 8LKVzmX.jpg]
[Obrazek: EWzxh0i.jpg]
[Obrazek: l77oMJA.jpg]

BD
- zwyklaki za 10 zł. Nieliczne BFI, Eureki i Powerhouse za 20 zł. Monolithy za 30 zł.
[Obrazek: wyxP7WT.jpg]
[Obrazek: GDEGLsD.jpg]
[Obrazek: 9quE9Sy.jpg]
[Obrazek: nsL6YfX.jpg]
[Obrazek: TrSmKMt.jpg]
[Obrazek: SDN0b1x.jpg]
[Obrazek: zG921uK.jpg]

Fried Green Tomatoes, Pretty in Pink, Some Kind of Wonderful, Rio Bravo i Patch Adams to region 1.
Princess Bride to region A-locked.

- serie, seriale, boxy, pakiety (pytać lub składać oferty na priv):
[Obrazek: VIAE8cY.jpg]
[Obrazek: mKgcklo.jpg]
[Obrazek: GkOK1DG.jpg]
[Obrazek: cv9m41w.jpg]
[Obrazek: EmiLqDc.jpg]
[Obrazek: MWXtIq9.jpg]
[Obrazek: Ut9bxms.jpg]
[Obrazek: htawIDj.jpg]
[Obrazek: hJU8DjE.jpg]
[Obrazek: wyH5V7M.jpg]
[Obrazek: 1Cxsvvb.jpg]
[Obrazek: ZAG9Pex.jpg]
[Obrazek: WosB0Zk.jpg]
[Obrazek: LEoUbNO.jpg]
[Obrazek: hztCdaS.jpg]
[Obrazek: rd8tfZx.jpg]
[Obrazek: cyke8s5.jpg]
[Obrazek: 3MKQUXW.jpg]

- wydania kolekcjonerskie (pytać lub składać oferty na priv):
[Obrazek: ofqgCIe.jpg]
[Obrazek: UMi5ou4.jpg]
[Obrazek: Cq3yd3i.jpg]
[Obrazek: xORAbLN.jpg]
[Obrazek: 7WjpRie.jpg]
[Obrazek: kswfpA5.jpg]
[Obrazek: YAprlzR.jpg]

Cinema Paradiso i Flash Gordon to wydania z soundtrackami.

nowe:
[Obrazek: MBsFdGP.jpg]

Bonus:
[Obrazek: ImRNQnk.jpg]
[Obrazek: k4WmECH.jpg]
[Obrazek: Rc4LjBw.jpg]
Blade Runner DVD to wszystkie płyty z tego wydania w opakowaniu zastępczym; stan żyleta.
Silent Hill oraz Collateral dorzucam gratis jako potencjalnie uszkodzone (pierwszy nie odtwarza mi się, ale ma działającą płytę z dodatkami; drugi zacina się przy zmianie warstwy, ale może u kogoś pójdą).

EDIT:
[Obrazek: efCgOBM.jpg]
[Obrazek: my8F3fh.jpg]
[Obrazek: 3DWKgNS.jpg]

+

Sprzedam blu w opakowaniach po uhd:
[Obrazek: s0UJbVn.jpg]

2 x digi + slip z amarayami. W przypadku środkowego boxu są po dwie płyty każdego filmu. Brak PL jeśli dobrze pamiętam.

UWAGI:
Przy zakupie większej ilości możliwy upust filmożerczy.
Można się targować. Jestem też skłonny się wymienić na inne pozycje.

NIEAKTUALNE: 5 element / Amerykański wilkołak w Londynie / Backdraft / Beetlejuice / Blade / Blues Bros. / Collateral / Dawno temu w Chinach / Days of Heaven / Driver / Dobry rok / Duck you sucker / Działa Navarony / Geronimo / Gladiator / Holy Motors / Hrabina z Hong Kongu / Incepcja / Kagemusha / Last Action Hero / Liberty Valance / Mad City / McCabe & Miller / Mgła / Nimfomanka / Outsiders / Pelham 123 / Point Break / Police story / Predator 2 / Red dragon / Rio Bravo / Scarlett / Szeregowiec Ryan / There will be Blood / To już jest koniec / Le Trou / Uncle Buck / Van Gogh / Warriors / Wojna światów / Wyspa piratów / Zakochany bez pamięci
Nie wiem czy ktoś w o ogole bylby zainteresowany - dostalem z amazon us Serpico 4k z jakims bledem na plycie 4k (miedzy 43 a 46 min obraz sie przywiesza, oppo przechodzi przez to bez potrzeby przewijania, ale sa przez te 3 min zaklocenia). Plyta BD region A dziala bez zarzutu. Do oddania obydwie plyty w zastepczym opakowaniu plus slipcase za 15 zł plus paczkomat.
PS. przynajmniej juz wiem, ze amazon us dziala fair, bo przyslali migiem bez potrzeby odsylania.