Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Departament Sprzedaży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A wystawiając przez te lokalnie można ustawić kup teraz i wymusić wystawienie równocześnie ze zwykłym allegro? Z tego co pamiętam allegro nowe funkcje zwłaszcza te bety itp wprowadza falami. Było już nie raz, że część osób widziała odświeżony wygląd serwisu gdzie z 90 % miała stary itp.
Może by tak tę dyskusję przenieść w odpowiednie miejsce? Ten temat miał służyć wklejaniu ofert.
(06-11-2019, 22:41)Wolfman napisał(a): [ -> ]Wychodzi mi normalnie. Może dlatego, że jestem smart!. Nic mi nie przechodzi na żadne lokalnie. Nawet mnie nie pyta o to
Może dlatego że nie mieszkasz w Polsce wiec jak Ci ma wystawiac lokalnie???

(07-11-2019, 07:44)djgromo napisał(a): [ -> ]A wystawiając przez te lokalnie można ustawić kup teraz i wymusić wystawienie równocześnie ze zwykłym allegro? Z tego co pamiętam allegro nowe funkcje zwłaszcza te bety itp wprowadza falami. Było już nie raz, że część osób widziała odświeżony wygląd serwisu gdzie z 90 % miała stary itp.
Jak wystawiasz masz do wyboru albo allegro.pl + lokalnie lub samo lokalnie. Jak wybierasz pierwszą opcję to i tak ta aukcja trafia na lokalnie ale przeglądając zwykłe allegro będzie się ona klientom wyświetlać.
Zabawny jesteś lukee. Ja mam adres Polski w alledrogo. To jest Polski serwis.
Druga sprawa jak coś wystawiam to nie loguje się w lokalnym, pozostaje w normalnym. Jeśli lokalny macie bez opłat, widać aukcje wszędzie, to jaki problem jest dać kup teraz i mieć z głowy?
Ty jesteś śmieszny bo wmawiasz jakieś absurdy, że ktoś nie umie ustawić aukcji pomimo, że nie da się wystawić inaczej. Pisanie dla pisania to cały ty na tym forum.
(07-11-2019, 09:38)lukee napisał(a): [ -> ]że ktoś nie umie ustawić aukcji pomimo, że nie da się wystawić inaczej.
Wskaż taki post z numerem gdzie wmawiam? Jeśli dla ciebie znak zapytania jest wmawianiem, to nie wiem kto tu tłucze posty, bo nie potrafi zrozumieć i nie widzi znaku zapytania. Jeśli jest problem, a chcecie inaczej , to jest pomoc, do której możecie napisać. Bo ja tego problemu nie mam i posiadam smart!
(07-11-2019, 09:31)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jeśli lokalny macie bez opłat, widać aukcje wszędzie, to jaki problem jest dać kup teraz i mieć z głowy?

Wolfman jak zwykle jest jednym z najmniej zorientowanych, a ma najwięcej do powiedzenia. Pewnie jego konto jest na okresie przejściowym co się zmieni w styczniu przyszłego roku i wtedy zobaczy jakie to Allegro Lokalnie jest "fajne".

PS. Czy ja dobrze widzę, że na Allegro Lokalnie nie będzie czegoś takiego jak zwrot prowizji ?!?
(07-11-2019, 10:32)misfit napisał(a): [ -> ]PS. Czy ja dobrze widzę, że na Allegro Lokalnie nie będzie czegoś takiego jak zwrot prowizji ?!?
https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-4
Pobierają opłaty. Więc musi coś takiego być
Pytanie dlaczego moje konto jest na okresie przejściowym skoro inni już mają zmiany? I mam odpowiedź do 31 stycznia 2020. Póki co nowe aukcje mają zaletę, nie trzeba szukać maili z pytaniami, wszystko jest w systemie jak na olx. Nie wiem jak je dodać do obserwowanych . Na olx jest gwiazdka, a tutaj nic nie widzę co mnie lekko irytuje to jest spora wada.
Pytanie do tych co wystawiali na starych zasadach. Czy możecie kliknąć na starych przedmiotach i dać wystaw podobny?
A nie dostałeś przypadkiem takiego maila?
Zwracam również uwagę na podkreślony fragment.

[Obrazek: 1AmoDD6.png]
Nie dostałem, inaczej bym się nie pytał tu ludzi, którzy twierdzą, że im coś wmawiam Smile. Możliwym jest, że mam dużo aukcji i zostawili mnie i mi podobnym na koniec.