Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak z ciekawości - jak się przedstawia twoja opinia o tym filmie? :>
(nie, nie zamierzam o tym dyskutować)
Skoro kupił to mu sie podobałoSmile
Ale tak na 7/10 czy może jednak bardziej 10/10? O to pytam.
Od stycznia 2021 nie oceniam już filmów ale jeśli to Ci coś powie to tak póki co wygląda moja lista 2022:

[Obrazek: 4aBCbXp.jpg]
Ok, tyle chciałem wiedzieć.

A tak w ogóle to z powyższych na chwilę obecną dwa zamierzam postawić na półce (X i Strange'a), a Northmana i Ambulans póki co zamierzam obejrzeć i się okaże.
- The Green Mile, The Elephant Man i Mulholland Drive z amazonu UK z promki 2 za £30. Dobrałem jeszcze Goodfellas których już nie pokazałem na zdjęciu żeby wymienić włoskie wydanie na takie z normalnym tytułem Tongue
- Steel Dirty Dancing (wkładany w przezroczysty, plastikowy slipcover na którym jest tytuł, oznaczenia wiekowe i wszystkie informacje na odwrocie) ze spora zniżką, bo za kartę poarunkową o wartości £60 dostałem £6 plus jeszcze £5 rabatu przy zakupach za minimum £15 więc razem £11 taniej Smile
- Drive z zavvi.

[Obrazek: UB5AlVg.jpg]
Ładna aktualizacja. Napisz proszę, jak z obrazem w Dirty Dancing. U Włochów jest dużo taniej, a zwykle nie ma problemów widocznych w wydaniach StudioCanal z UK (przykładem niech będzie Rambo o czym wielokrotnie wspominał misfit, czy Total Recall).
Wczoraj obejrzałem kilka fragmentów, nie mam zastrzeżeń do tego co zobaczyłem poza jednym krótkim establishing shot na które trafiłem a które jest niesamowicie odziarnione, poza tym jest naprawdę ładnie i filmowo, choć nie jest to żadne demo formatu i raczej takim być nie miało prawa.

No i to jest tytuł od Lionsgate, nie StudioCanal Smile
Jak już obejrzysz w całości to daj znać co tam Mulholland Drive wnosi do obrazka w HDR. Stoję przed tym samym dylematem - upgrade z remastera 2017.
Na razie odpaliłem kilka ulubionych scen i rozsmarowało mnie po podłodze. Kontrast, kolory, filmowość obrazu - genialnie to wygląda!