Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Juby, to teraz odbiję piłeczkę:

Napisz mi coś czego nie wiem Smile To oczywiste że wraz z rozwojem techniki zazwyczaj następuje jedna duża rewolucja (w tym przypadku przejście z analogowego wideo na cyfrowe DVD) a kolejne innowacje to już tylko ewolucja. Wiadomo że między pierwszymi samochodami a współczesnymi nie ma takiego przeskoku jak między ciągniętymi przez konie powozami a pierwszymi automobilami ale to nie znaczy że jadąc dzisiaj na urlop przez pół polski antykiem na kółkach zaliczyłbyś komfortową, równie szybką podróż Tongue

Nie wiem kiedy podjąłem tę decyzję, akurat tego nie zanotowałem w moim różowym pamiętniczku Smile Początkowo byłem nastawiony tylko na tytuły w Dolby Vision i miałem zaczekać, ale zgłębiłem temat, poczytałem to i owo, a do tego zapowiedziano na UHD Terminatora 2, wyszło info o tym że Nolan remasteruje Batmany, Blade Runnera, Wonder Woman na horyzoncie no i jakoś tak samo wyszło. Niestety mam taki charakter że, jak to powiedział Logan w DOFP, cierpliwość nie jest moją najmocniejszą stroną Smile

PS. Mój obecny TV, jak tylko go spłacę, idzie na sprzedaż. (mam gwarancję przedłużoną na pięć lat) Wpisać cię na pierwsze miejsce chętnych? Smile
Zapytaj mnie jak już będziesz kończył spłacać. Wink

A tymczasem, za ile będziesz sprzedawać BvS na zwykłym Blu? Smile
Niestety już sprzedałem, ale zamierzam w najbliższym czasie wystawić trylogię Nolana i Interstellar.
Sad

Nolana mam.

Może rzeczywiście powinieneś umieścić jakąś rozpiskę co sprzedajesz. :*
(04-09-2017, 14:08)Ethan napisał(a): [ -> ]No ale co kupować z nowych filmów jeżeli one są słabe, bo współczesne kino jest słabsze niż to sprzed lat. I to te rozrywkowe i to artystyczne. Nie pomoże im żaden obraz żyleta przecież.

Do tego większość filmów jest na "raz" do obejrzenia i raczej już do nich nie będzie się wracać.
"Nie będzie się wracać" to ogólnik. Pozwolosz ludziom mieć własne zdanie? Smile
(06-09-2017, 06:38)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]"Nie będzie się wracać" to ogólnik. Pozwolosz ludziom mieć własne zdanie? Smile


Ależ oczywiście Smile Co nie zmienia faktu,że przyznaje rację Ethan`owi Wink
Zamykając mój wywód, dodam od siebie,że na dobrym TV nawet słaby film zyskuje Smile
[Obrazek: yVh2aNXr.jpg]
Zrób aktułalizejszyn na swoim filmoskopie. Wink
Jak wrażenia z Łowcy Androidów?