Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A widzisz, Apocalypse i Dark Phoenix są tak okropne że w mojej świadomości zlały się w jeden twór.
(03-12-2022, 11:32)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]podobnie jak na listę tytułów których upgrejdować nie warto.

To się aż prosi o temat ogólny Smile
Już szykuję popcorn Big Grin

(03-12-2022, 13:16)Juby napisał(a): [ -> ]Zmiany z UHD na Blu w ogóle mnie nie dziwią, bo po 1,5 roku obcowania z nowym nośnikiem trudno mi powiedzieć, że ta zmiana była dla mnie przełomowa. Jasne, jakość jest jeszcze lepsza i nowości będę brał głównie w 4K, ale często różnica obrazu nie jest oszałamiająca/ warta różnicy cenowej

Gdybym obcował tylko z tymi filmami 4K UHD, które Ty kupiłeś to mógłbym się pod powyższym raczej podpisać - Nolany i Craigi (1-3, nie wiem jak No Time to Die) szału na tym nośniku nie robią, skromnie powiedziawszy - a gdyby Deakins zobaczył Skyfall na 4K to na pewno wpadłby w szał Big Grin
Z drugiej strony masz też kilka tytułów, w których przesiadka z BD do UHD daje nieporównywalnie większego boosta jakościowego niż te same filmy DVD -> BD, np. Ludzie honoru czy Mumia.
(03-12-2022, 14:03)Mefisto napisał(a): [ -> ]To się aż prosi o temat ogólny
Oooo to ja poproszę.
Z mojego punktu widzenia nie rozumiem tego downgrejdu Mierzwiaka, ale nie neguje tylko sam bym sie na to nie zdecydował bo dla mnie kazdy film ktory kupilem na UHD wyglada oblednie i za cholere bym nie zamienil na BD.
To samo sie tyczy filmow ktore posiadalem na BD i zrobilem ugrade do UHD. We wszystkich przypadkach wersja na BD juz nigdy w moim odtwarzaczu nie zagosciSmile
Drobny update z allegro który dzięki monetom kosztował mnie łącznie 113,91 zł.

No Time To Die w ramach masowej rezygnacji  z UHD którą szkoda komentować, naturalnie Wink

[Obrazek: FNXYOxb.jpg]
Spinavy Trik tradycyjnie wygrywa update.
Dopłacać kilkadziesiąt złotych do polskiej okładki?

[Obrazek: giphy.gif]
Nie wiem skąd taki wniosek wysnułeś, ale ok Smile