Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Remastery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Mierzwiak
Też to zauważyłem, dzisiaj, o drugiej nad ranem Smile ... no i nocka prawie zarwana. Ten film jest genialny. A sam transfer spoko, zwłaszcza jak nie ma nic innego do wyboru, no chyba że ktoś ma wydanie DVHS. Fajnie, gdyby chociaż BD wydali.
Spytam tutaj, bo w sumie nie bardzo jest gdzie - czy Kundun z Italii to ta sama dnr sraka co w Niemczech, czy jednak legitny transfer? Bo info nie mogę nigdzie konkretnego znaleźć.
U Francuzów widzę Arlingon Road w pre-orderze z info: "Édition Collector Master HD restauré". Trzymajcie kciuki aby nie było żadnych jaj, że niby remaster, ale z 2006 roku i takie tam Wink

[Obrazek: Nsp8lmHl.jpg]

https://www.amazon.fr/Arlington-Road-Blu-ray/dp/B0BLKZGKB6
(20-03-2023, 01:44)Mefisto napisał(a): [ -> ]Spytam tutaj, bo w sumie nie bardzo jest gdzie - czy Kundun z Italii to ta sama dnr sraka co w Niemczech, czy jednak legitny transfer? Bo info nie mogę nigdzie konkretnego znaleźć.

Odpowiadam sam sobie: tak, niestety to ta sama sraka.
Wychodzi na to, że Serpico (czyli jedna z największych Ritrovatowych porażek w historii na 4K UHD) zostało uratowane przez Kino Lorber.

https://ultrahd.highdefdigest.com/110835/serpico4kultrahdbluray.html
Ewidentnie  Big Grin

[Obrazek: serpico-al-pacino-lumet-studiocanal-4kuhd-2.jpg][Obrazek: serpico-al-pacino-lumet-klsc-4kuhd-blura...gest-2.jpg]

Brawa dla KL Smile
caps-a-holic się przebudziło, znaczy że piraci odżyli  Tongue

Przy okazji, ale "kanał" ten "Bloodsport" na BD  Big Grin

Kirek ma niemieckie wydanie, mógłby się wypowiedzieć, czy to naprawdę tak źle wygląda (epicki aliasing) na BD? Czy może caps-a-holic spartoliło sprawę, aż się wierzyć nie chce, że ktoś takiego potworka wypuścił, choć z drugiej strony nie takie rzeczy już widziałem.
No aliasing porównywalny z pierwszymi wydańskami Wejścia smoka czy Ściganego na BD. Pomyłki nie ma, ta płyta tak ma.
I kolejny film uratowany dzięki 4K UHD Smile
Ponoć jest tam gdzieniegdzie black crush - ktoś potwierdzi?
Podobno na amerykańskim iTunes pojawił się nowy transfer do "Sleepy Hollow" Burtona (chyba tylko w 1080p na chwilę obecną).