Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blu ray w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za porządne wydanie też dałbym i 1600, ale szanse na to są jednak niewielkie. Trzeba będzie ogarnąć co z tymi wydaniami jest nie tak, na ile nam to przeszkadza i negocjować cenę  Tongue
Na DVDMAX zapowiedziany blu-ray "Zielona granica" (2023) na 23 listopada.
droga ta propagandówka
(07-11-2023, 13:49)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]droga ta propagandówka
Za dyszkę masz "Smoleńsk" na DVD Wink
Jest też na DVD za połowę ceny blu-ray. Wcale nie trzeba kupować na droższym nośniku. Ale ja i tak tego filmu nie kupię bo głosowałem na PiS i za rządów Tuska żyło mi się gorzej niż za rządów obecnej władzy.
znajdz mi cos z Konfy. Wilk z Wallstreet Big Grin
Dzwoniłem do tego DI Factory w sprawie tej Antologii Hasa na blu-ray i zamierzają stworzyć stronę z której będzie można zamawiać, bo nie zamierzają sprzedawać poprzez jakieś sklepy internetowe.
Do końca miesiąca jest cena promocyjna 1080 zł, a potem 1350 zł. Można składać zamówienia mailem. Niestety nic więcej nie udało mi się ustalić nt szczegółów technicznych, bo nie chcą się wypowiadać na ten temat.
Zamierzają stworzyć stronę do składania zamówień? Jak miło z ich strony.

(13-11-2023, 09:47)piti198 napisał(a): [ -> ]Niestety nic więcej nie udało mi się ustalić nt szczegółów technicznych, bo nie chcą się wypowiadać na ten temat.

Ciekawe podejście. Więc czekamy na pierwszego śmiałka, który chociaż sprawdzi jaki jest fps i AR każdego z filmów. Jak rozumiem sprzedaż (mailowa) już ruszyła, tak jak wcześniej zapowiadali na tokfm?

[Obrazek: z30366816IH,WOJCIECH-JERZY-HAS-NA-NOWO--...onersk.jpg]
Kurcze, co za trzymanie w tajemnicyWink
Facet, z którym gadałem twierdził, że można już zamawiać przez maila.