Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Blu ray w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiadomo, chociaż, co będzie na tych płytach — lista jakaś? Doczytałem, że 1^ płyt i 312 stron książka.
W linku z #698 było, ale nie szkodzi wkleić bezpośrednio na forum:

Cytat:Antologia HAS zawiera następujące filmowe tytuły:
1 Pętla
2 Pożegnania
3 Wspólny pokój
4 Rozstanie
5 Złoto
6 Jak być kochaną
7 Rękopis znaleziony w Saragossie
8 Szyfry
9 Lalka
10 Sanatorium pod Klepsydrą
11 Nieciekawa historia
12 Osobisty pamiętnik grzesznika przez niego samego pisany
13 Pismak
14 Niezwykła podróż Baltazara Kobera

Krótkie formy:
1 Ulica Brzozowa
2 Harmonia
3 Parowóz PT47
4 Moje miasto
5 Pierwszy plon
6 Scentralizowana kontrola przebiegu produkcji (Cukier)
7 Harcerze na zlocie
8 Karmik Jankowy
9 Zielarze z Kamiennej Doliny
10 Przegląd kulturalny 2/53
11 Nasz Zespół
W sumie to ciekawa sprawa, filmów fabularnych jest 14, a wydanie ma zawierać 16 płyt. To te krótkometrażówki tak dużo zajmują, że aż potrzebne były na to 2 płyty blu-ray?
Tysiaka za porządne wydanie (1080p, bezstratny dźwięk, OAR, płyty 50 GB, bez DNR) to bym dał, ale kupowanie w ciemno, to olbrzymie ryzyko - biorąc pod uwagę ich wcześniejsze dokonania...
Co do tych szczegółów technicznych, to może facet, z którym gadałem nie był zbyt zorientowany, a może zamieszczą to na tej stronie. W sumie to wcześniej jeszcze wysłałem do nich maila, gdzie się pytałem o to, to może mi odpiszą.
(13-11-2023, 12:46)piti198 napisał(a): [ -> ]To te krótkometrażówki tak dużo zajmują, że aż potrzebne były na to 2 płyty blu-ray?

Lepiej na dwóch z dobrym bitrate niż na jednej. Poza tym pewnie będą jeszcze jakieś materiały dodatkowe albo co.
To i tak jest postęp. Przypomnę, że u Polańskiego 8 krótkometrażówek, o łącznym czasie ~80 minut, rozdzielili na 6 płytach Smile Smile Smile
To jeszcze zależy, czy to płyty 25 GB czy 50 GB.
O, cholercia. Zrobiliście mi dzień tym boksem Hasa. Tylko kijowo, że przez sklepy internetowe nie można kupować bez opcji spłaty na raty. No i mając na oku mniejszą ilość płyt to mogli spuścić z ceny.

Jak myślicie? Który polski reżyser pójdzie na kolejny ogień? Bareja? Big Grin
Odnośnie tej antologii to jest trochę informacji pod postem na facebookowym profilu DI Factory.
Adres do kontaktu w sprawie zakupu has@di-factory.com. Więcej szczegółów odnośnie wydania będzie w następnym tygodniu.