Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szkoda że nie pisałeś że chcesz Szeregowca, mam na zbyciu wydanie 2DVD Smile (i nie tylko)
2 DVD mam wersję ale tutaj jest lektor Wink Gudowski , choć też mam Łukomskiego
https://www.empik.com/film,33,s?q=vhs&qtype=basicForm&ac=true

fajna sprawa, ciekawe jak to wygląda w real czy jakiś gruby dvd case a'la vhs czy tylko kartonowa nakładka. Szkoda, że mam prawie wszystkie filmy już kupione ale fajnie, w ogóle, że coś takiego jest.
Nowe nabytki:

[Obrazek: JR1h3PY.jpg]

Oraz te same filmy w edycji VHS. Joshua Tree Custom narazie póki nie dorwę DVD NTSC Wink

Muszę też dorwać Back In Action 1994 oraz TC 2000 z Blanks

[Obrazek: EIRPxrX.jpg]

Oraz chyba w/g mnie najlepsza fanowska okładka do Max 4 - w stylu rysunkowym jak 3, nie podobała mi się oryginalna.

[Obrazek: pmWAYLe.jpg]
(23-06-2019, 21:15)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Nie ma potrzeby, Juby ale dzięki za chęci i pomoc. Wziąłem z mojego wydania Wybrańcy mocy - zeskanowałem digipack Smile

Spoko, ja mam oryginalne polske amaray'e 1DVD, więc miałbyś kopie 1:1, ale jak wolisz takie. Tongue
Up spoko choć głównie niszowe kino. Też mam Kryptonim Alexa. Szczerze mówiąc nawet nie wiem po co to jeszcze trzymam. Tongue No może dla O.J.Simpsona.
No szału nie ma ale za 5 zł i looknać na wspomnienia z dzieciństwa to żal nie kupić. To jakby taka amerykańska wersja Nikity, druga po Krypotnim Nina 1993. OJ, Lamas i jego żona Kathleen Kinmont robią jednak dużo lepsze wrażenie niż Briget Fonda Wink

Na pewno lepszy z tych moich nabytków jest Showdown/Pojedynek 1993 oprócz Blanks-a myślałem, że to amator a okazuje się że Ken - to aktor, karateka i kaskader grał w Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

https://en.wikipedia.org/wiki/Kenn_Scott_(actor)
Fajna okładka tego Mad Maxa nawet.
Wiem, że fajna dlatego ją wybrałem Smile a na poważnie jeszcze w grze były takie:

[Obrazek: mad-max-4-fury-road-poster-art-11.jpg]

[Obrazek: 18997620150514053726.jpg]

ale ostatecznie wygrało to:

[Obrazek: 75072ade5a32268caa7ad66fdbfa6270.jpg]

bo spójna kolorystycznie i można ładnie i centralnie dodać wszystkie napisy. Wkur... mnie napisy ukośne. Potem trochę czasu spędziłem aby połączyć tło z tą:

[Obrazek: DAN-NASH-MAD-MAX-FIN-WEB.jpg]