Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Juby luzik możesz wtrącać ile wlezie Smile fajnie, że jest ruch w moim temacie. Lubię DVD tamte kolory, tą jakość i nic a ni nikt tego nie zmieni. Dużo zależy od wydania ostatnie Kickboxer, Lionheart, Nemesis czy Hardware to materiał z BD.

Próbka Nemesis z mojego DVD ( ta scena wprowadza trochę humor do filmu ) oceń sam czy aż taka kaszana:

https://drive.google.com/open?id=1R2-rU1wRA2oRb0erkRVFM1z7pZmKe6Vd
(31-07-2019, 14:11)Juby napisał(a): [ -> ]Sorry, ale musiałem.
Prędzej dorobisz się 65 cali i 4k uhd. Dzięki silnemu sentymentowi u ludzi ogólnie, korporacje sprzedają ten ściek za podobne, a czasami większe ceny aniżeli bd czy 4k. Mógłby kupić xbox one i oglądać remastery 4k na swoim tv, tańsze w promocjach , aniżeli te dvd. Ludzie podobnie nie zostawią pracy za grosze, ani tym bardziej okolicy gdzie mieszkali od dziecka, bo mają sentyment i tkwią w jednej epoce całe życie Smile
Też nie rozumiem autora wątku. Nie kupuję już dvd od 7-8 lat w dobie promocji na blu od 9 zł i sklepów internetowych oraz nieocenionej pomocy tego forum jest tanio jak nigdy. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
(31-07-2019, 16:44)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Juby luzik możesz wtrącać ile wlezie Smile fajnie, że jest ruch w moim temacie. Lubię DVD tamte kolory, tą jakość i nic a ni nikt tego nie zmieni. Dużo zależy od wydania ostatnie Kickboxer, Lionheart, Nemesis czy Hardware to materiał z BD.

Próbka Nemesis z mojego DVD ( ta scena wprowadza trochę humor do filmu ) oceń sam czy aż taka kaszana:

https://drive.google.com/open?id=1R2-rU1wRA2oRb0erkRVFM1z7pZmKe6Vd

Takich lektorów już nie ma .. Smile zajebiste

@vandel
No jest tanio ale co z tego jak to często filmy bez napisów a tutaj kolega pewnie większość ma z lektorem do oglądania na tv w sam raz Smile
Jeszcze trochę i nie kupisz mniejszego ekranu jak 50-55" Smile

Do zbierania DVD jako formatu nic nie mam, sam czasem kupuję seriale na DVD (jedyny nośnik na jakim wyszły). Miałem raz sytuację, że zapomniałem, że jadę z płyty i tak sobię myślę, kurczę chyba mam coś z netem bo film nie chce się zbuforować w wyższej rozdzielczości Smile
(31-07-2019, 14:11)Juby napisał(a): [ -> ]Od trzech lat oglądam na 32" z ponad 2-metrów
To się akurat nie ma czym chwalić. Smile
(31-07-2019, 11:56)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Sony Ericsson K750i
Nie podejrzewałem Cię o tak nowoczesne rozwiązanie. Myślałem, że jesteś wierny tradycyjnej telefonii analogowej, ewentualnie jakiś ISDN, czy pager na dokładkę. Wink
A tak w ogóle to fajny update. "War Games" też ostatnio dorzuciłem do swojego archiwum.
(31-07-2019, 16:44)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Lubię DVD tamte kolory, tę jakość i nic a ni nikt tego nie zmieni.

A co z filmami wydawanymi na DVD i Blu-ray od 2008 roku? Zbierasz tylko starocie, żadnych nowych tytułów? Masz np. nowego Mad Maxa, który na Blu-ray ma dokładnie tę samą kolorystykę i tego samego lektora. Więc jaki jest sens kupowania DVD, skoro można kupić w full HD? Nawet telewizja oferuję ten film w HD.

(31-07-2019, 21:59)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]To się akurat nie ma czym chwalić. Smile

To nie chwalenie się, tylko próbowałem zobrazować koledzę, że nie przekona nas, że na 40" jego DVD wyglądają dobrze. Od miesiąca remontuję już swoje mieszkanie, jak salon będzie ogarnięty na tyle, na ile chcę żeby był, i jak odłożę trochę kasy, to kupuję co najmniej 60 cali (od ściany do ściany mam 3,95m). Kiedy to nastąpi? Trudno powiedzieć, może za rok, może jeszcze dłużej. Na razie będę musiał jeszcze trochę pomęczyć się z 32", która później trafi do sypialni. Wink
Gośc te DVD konwertuje na .AVI, co wy mu w ogóle chrzanicie o jakości Smile

Cytat:Lubię DVD tamte kolory, tę jakość

Jaką jakość?
Aż przypomina mi się reklama Xbox One X i hasło "uncompressed pixels" Smile