Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sęk w tym, że to tytuł w rękach MGM i póki co nie tylko dostajemy śladowe ilości filmów od nich na UHD BD to do tego spora część ich katalogu prawie wszędzie stała się unikatami na BD.
Z końcem czerwca 2020 zmienił się dystrybutor większości katalogu MGM z Foxa na Warnera, ale Warner chyba o tym nie wie bo nie widziałem od nich jeszcze jakichkolwiek wznowień na nośnikach fizycznych.
Wznowienie Bondów od Warnera jest już w obiegu.
Batman v Superman Remaster z sekwencjami IMAX na UHD >>




Nie wrzucałem jeszcze płyty do odtwarzacza ( jutro pewnie odpale ), ale z tego co pisze na okładce są napisy pl >>
[Obrazek: e264c51376144547.jpg] [Obrazek: 2902e31376144558.jpg] [Obrazek: 9c01b81376144573.jpg]
Mały zastrzyk kultowców od Slaja Smile



[Obrazek: ME59UM_t.JPG]

The Wall bardzo dobry film wojenny praktycznie jednego aktora. Świetna realizacja i ciekawa odskocznia Josepha Kosinskiego od superprodukcji.
[Obrazek: ME59UP_t.JPG]

PS. w drodze jeszcze pakiecik akcji Seagala Big Grin
Jest i Steven >> Smile



[Obrazek: MEBC6X_t.jpg]
Szkoda, że nie ma w tym zestawie Out For Justice.
Właściwie powinien tam trafić w miejsce Executive Decision. bo z tego ostatniego to taki film z Seagalem jak z Johnny'ego Mnemonica film z Lundgrenem.
Dokładnie, a w moim przypadku boli to podwójnie bo mam już Krytyczną Decyzję w osobnym wydaniu, mimo to opłaciło się kupić ten pakiecik za grosze. Oprócz wspomnianego najlepszego moim zdaniem Seagala Out for Justice, brakuje mi jeszcze On Deadly Ground i Marked for Death z tym dwa pierwsze są trudne do zdobycia.
On Deadly Ground jak dla mnie kicha i nie potrzebuję tego w kolekcji, Marked for Death kupiłem od Pablo0909 a Out for Justice mam niestety tylko DVD.
Marked for Death możesz kupić w którymś z czeskich sklepów, np. w dvd-premiery.cz . Nawet ma polskie napisy.
Szkoda, że Hard to Kill nigdzie nie dostało polskiej wersji językowej. Zdecydowanie najlepszy film Stevena.

A z tym boxem wiąże się niezły absurd na dvdmax - samodzielnie Nico kosztuje u nich 89,99 zł (bo ma napisy PL), ale box uznają za nieposiadający wersji PL, więc 5 filmów (w tym Nico - taki sam pakiet, czyli powinien mieć napisy) kosztuje 84,99 zł. Big Grin