Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
MEN - 4k Steelbook od Koch Media



[Obrazek: MERGNTF_t.JPG][Obrazek: MERGNTH_t.JPG]

Narcos: Sezon 3
[Obrazek: MERGNTI_t.JPG]
Luty:
Conan - 4k.
[Obrazek: MES6RTK_t.JPG]



Tradycyjnie wysłali to w zwykłej bąbelkowej kopercie, więc pudełko zbiorcze dostało po dupie jeśli chodzi o rogi, plus urwany zaczep na płytę w pierwszym Conanie. Musze do nich napisać, aby zorganizowali mi jakąś rekompensatę za to Tongue Seans jeszcze przede mną.

Extreme Prejudice
[Obrazek: MES6RTG_t.JPG][Obrazek: MES6RTH_t.JPG]

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
[Obrazek: MES6RTI_t.JPG]

Altered States
[Obrazek: MES6RTJ_t.JPG]

(24-02-2024, 10:20)pred895 napisał(a): [ -> ]Musze do nich napisać, aby zorganizowali mi jakąś rekompensatę za to
Po szybkiej rozmowie na czacie oddali mi koszty wysyłki czyli około 15 $, tak więc jestem zadowolony.
Dlatego cieszę się, że Conana zamówiłem bezpośrednio od Arrow - żadnych opłat nie było, a doszło w stanie idealnym Smile
Lata mijają, a na amazon.com jak widzę po staremu...

(24-02-2024, 11:43)pred895 napisał(a): [ -> ]The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
[Obrazek: MES6RTI_t.JPG]

Liczę na to, że tym zakupem odblokowałeś nam zapowiedź wydania 4K UHD Wink
Pewnie tak będzie Smile Jak już to poproszę wtedy od razu ze ścieżką Atmos + czterogodzinną wersje filmu puszczaną na festiwalu w Wenecji.
Marzec:
[Obrazek: MESQRIW_t.JPG][Obrazek: MESQRIY_t.JPG][Obrazek: MESQRJ0_t.JPG][Obrazek: MESQRJ1_t.JPG][Obrazek: MESQRKV_t.JPG]

The Beast - niestety nędzny transfer, pełen zabrudzeń i innych problemów technicznych prehistorycznego transferu, na szczęście film po latach broni się fantastycznie. Nawet ten syfiasty transfer dodaje uroku całej tej historii. Znakomite wojenne brutalne kino i tak jak kiedyś szokuje swoją brutalnością jak nigdy dotąd. Cieszę się że w końcu wpadł do kolekcji.
Spotlight - kapitalne kino dziennikarskie, które ogląda się jednym tchem przez bite dwie godziny.
Kontakt - ostatnio oglądałem ten film na HBO i ciekaw jestem jak po latach będzie się trzymać.
How The West was Won - znakomite kino z rozmachem no i efekt jakby się oglądało jakiś film z obiektywem szerokim na kilometr. Niestety podczas seansu widać łączenia trzech obiektywów co psuje ogólnie seans. Widać to zwłaszcza w ruchomych sekwencjach. Na statycznych jest nieco lepiej, ale i tak przydałby się współczesny remaster, bo z dzisiejszą technologią na pewno by to już dopracowali.

Na koniec trochę 4k z promocji >> amazon.pl - 40 zł przy zakupach powyżej 130 zł no i amazon.uk dwa za 30 - 5 funtów z promki.
[Obrazek: MESQRJ2_t.JPG][Obrazek: MESQRJ7_t.JPG][Obrazek: MESQRJA_t.JPG][Obrazek: MESQRJD_t.JPG]

EDIT:
Z okazji odkurzenia i lekkiego przearanżowania regałów z kolekcją, postanowiłem porobić aktualne foty Tongue
[Obrazek: MESVCLO_t.JPG] [Obrazek: MESVCLT_t.JPG] [Obrazek: MESVCM0_t.JPG] [Obrazek: MESVCM5_t.JPG] [Obrazek: MESVCM9_t.JPG] [Obrazek: MESVCMK_t.JPG] [Obrazek: MESVCMR_t.JPG] [Obrazek: MESVCN3_t.JPG] [Obrazek: MESVCN9_t.JPG] [Obrazek: MESVCNE_t.JPG] [Obrazek: MESVCNJ_t.JPG] [Obrazek: MESVCNL_t.JPG] [Obrazek: MESVCNM_t.JPG] [Obrazek: MESVCNN_t.JPG] [Obrazek: MESVCNO_t.JPG] [Obrazek: MESVCNR_t.JPG] [Obrazek: MESVCNT_t.JPG] [Obrazek: MESVCNV_t.JPG] [Obrazek: MESVCNW_t.JPG] [Obrazek: MESVCNX_t.JPG] [Obrazek: MESVCNY_t.JPG] [Obrazek: MESVCNZ_t.JPG] [Obrazek: MESVCO0_t.JPG] [Obrazek: MESVCO1_t.JPG] [Obrazek: MESVCO2_t.JPG] [Obrazek: MESVCO5_t.JPG] [Obrazek: MESVCO9_t.JPG] [Obrazek: MESVCOA_t.JPG] [Obrazek: MESVCOB_t.JPG] [Obrazek: MESVCOC_t.JPG] [Obrazek: MESVCOD_t.JPG] [Obrazek: MESVCOH_t.JPG] [Obrazek: MESVCOK_t.JPG] [Obrazek: MESVCOL_t.JPG] [Obrazek: MESVCOM_t.JPG] [Obrazek: MESVCOP_t.JPG] [Obrazek: MESVCOR_t.JPG] [Obrazek: MESVCOU_t.JPG] [Obrazek: MESVCOX_t.JPG] [Obrazek: MESVCOY_t.JPG] [Obrazek: MESVCP5_t.JPG] [Obrazek: MESVCPD_t.JPG] [Obrazek: MESVCPG_t.JPG]
GratulacjeSmile ladnie wyglada
No bajka! Bardzo klimatycznie się to prezentuje. Zazdroszczę miejsca na ekspozycję, u mnie trochę groch z kapustą. Filmy, muza, książki i komiksy pomieszane, często w dwóch rzędach. Wietrzenie i reorganizacja w najbliższych tygodniach.
Aha, miałem kiedyś taki sam plakat Rambo, ale to było ponad 30 lat temu. Ten twój to nówka czy z pamiątka z dawnych lat?
O co chodzi z tym banknotem? Smile
(07-04-2024, 20:14)kulcikriu napisał(a): [ -> ]GratulacjeSmile ladnie wyglada
Dzięki Smile

(07-04-2024, 21:02)Diocletian napisał(a): [ -> ]Ten twój to nówka czy z pamiątka z dawnych lat?

Był ze mną całe życie Smile Jak widać trochę przeszedł, no ale koniec końców udało się go ocalić.

(07-04-2024, 21:04)Mefisto napisał(a): [ -> ]O co chodzi z tym banknotem?

To money clip z kolekcjonerki Scarface, nie stać mnie aby więcej do niego wpiąć Big Grin