Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A na imię mu???
Co lepiej Panasonic ub 450 za 900 zł czy LG ubk90 za 670? Czy w tym Panasonicu można przesuwać napisy, jasność, rozmiar? Złom Sony x700 znowu zalicza freezy, a niestety jest tuż po gwarancji. Wcześniej już raz wymieniali blok optyczny.
(11-01-2022, 18:28)lovelybones napisał(a): [ -> ]Czy w tym Panasonicu można przesuwać napisy, jasność, rozmiar?
Niestety nie można. Sprawdziłem na sobie Wink
Co prawda na początku mnie to trochę drażniło, że nie mogę tego zmienić, ale teraz, po kilku m-cach użytkowania kompletnie mnie to nie rusza i śmieję się z siebie, jak sobie przypominam, że za każdym razem, kiedy puszczałem film, to zmieniałem ustawienie napisów na DMP-UB300 i klikałem jak poryty na tym lagującym menu, bo ten nie miał opcji zapamiętania ustawień titulków Smile
Jak długo czekaliście na "ulepszony" firmware od momentu zatwierdznia wpłaty?
Ja dostałam szybko. Dokładnie nie pamiętam, było to w tym samym dniu. Może po dwóch godzinach. Może szybciej.
ok, dzięki
Sorry, że dopytuję, ale to ma przyjść na skrzynkę email? Z jakiego adresu?

Wszystkie maila z formularzy i automatyczne dostałem, ale nie z firmware. A oni piszą:
"Hello,

We know you got our messages and the Enhanced Firmware download notification.

There will be no further attempts to communicate with you."

:O
Z tego samego co odpisują dostajesz link do pobrania w treści maila.
Sprawdź spam.
Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
No to muszę napisać do admina, bo w spamie też nie ma.

Dzięki za pomoc!