Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miałem taką sytuację, jak na odtwarzaczu miałem ustawiony BD live na "ograniczony". Zmieniłem na "full" (nie pamiętam jak się nazywa dokładnie ta opcja, a nie mogę teraz odpalić odtwarzacza) i poszło.
(20-11-2023, 23:01)prodarek napisał(a): [ -> ]Skoro pomaga wyłączenie BD Live to w czym problem?

Bo jeśli będę chciał odpalić BD Live (czy jakiekolwiek inne dodatki interaktywne) to tego nie zrobię, bo płytka nie pójdzie. :>

Cytat:problem jest znany..

A ja dopiero teraz się z nim spotkałem Smile
Witam.
Mam pytanie. Wiem, że głupie. Czy warto za 2000 kupić ub820? I jak to jest z tymi modyfikacjami, które opisuje Prodarek, czy bez tego da się przeżyć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bywają na amazonach po około 1600zł w promo także zależy jak masz duże ciśnienie. O sensowności modyfikacji to kto jak kto ale ty powinieneś wiedzieć czy ci coś z tego potrzebne. Natomiast musisz wiedzieć że nowy odtwarzacz będzie w nowym firmware a aktualnie nie jest publiczna modyfikacja dla wersji 170 176.
Dzięki. Niedawno był chyba w Media Expert z outletu za 1400, nie mogłem się zdecydować i cyk już nie było. Muszę się jeszcze z tym przespać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Możesz brać z softem 1.76 i przerobic Rattlebyte ma softa 1.76 ale trzeba dolutować 6 kabelków styl napisów i tło jest poprawione ale polskich ogonków nie ma .
Chyba będzie ładnie co nie ?
[Obrazek: 1BtYX7TI.jpg]
[Obrazek: G8CrFRRV.jpg]
[Obrazek: O8GVKhuL.jpg]
Panasonic powinien Ci odpalić niezłą kasę za to co robisz Smile
Teraz czekamy na moduł region free Wink
Co to znaczy?