Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jasne.
Dajcie znać jak będą działały polskie ogonki.
(03-05-2023, 21:57)misfit napisał(a): [ -> ]Dajcie znać jak będą działały polskie ogonki.
Może być problem, bo ten FW jest robiony z wersji regionfreedom, czyli pierwotnie "chińskiej" (FW1.66). W tej zaś nie było polskiej strony kodowej (dla napisów dodawanych dla BD/UHD). No chyba, że przeróbka tego FW jest na tyle kompleksowa, że dodadzą brakujące strony kodowe. Są dostępne w wersji dla EU. Z drugiej strony, można zadać pytanie czy "chiński" FW 1.66 od którego się wszystko zaczęło, wspierał polskie znaki dla chociażby plików .mkv. Jeżeli tak, to znaczyłoby że wszystko jest na miejscu i trzeba "tylko" odblokować.
To nie będzie FW to będzie "nakładka " która modyfikuje zainstalowane już FW.  

Tutaj lista zmian:
Everything that the regionfreedom firmware does minus Cinavia deactivation. It is a copy protection feature and I will not release anything that disables copy protection features.
Multi-Region playback for DVD and Blu-ray
DVD UOP (User Operation Prohibition) deactivation
Blu-ray PUO (Prohibited User Operation) deactivation
Automatic power-off deactivation
PAL support
External SRT subtitle (for now doesn't work on UB420, I'm looking into it)
Basic (350 nits) / High (500 nits) Luminance Projector HDR Display Types
HDR10 Metadata Information
System Gamma Control

Kernel driver fix that makes the player run smoother and consume less power. (I found a huge bug in two drivers that were always consuming 50% out of the total cpu power and I fixed it)

Disabling Netflix and Youtube from being launched when the player boots up. (One can launch them through the menu just disables on boot).

Enabling Closed Caption
Witam wszystkich.
Czy DP-UB820 czyta płyty 100 GB?
A czy woda jest mokra ?
I w czym problem?
Chcę sobie zrobić kopie swoich wydań 4K ale nie wiem czy odtwarzacz odczyta kopię na płytach 100 gb.
Nie wiesz nie pisz.Proste.
W tym pytaniu może być pułapka czyli jest nieprecyzyjne Smile
Jeżeli chodzi o płyty tłoczone to odpowiedź jest pozytywna ale nie mam już pewności czy tak będzie również z nagranymi płytami BD-R.
(21-06-2023, 12:39)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Nie wiesz nie pisz.Proste.

Jakbyś napisał, czy czyta kopie na płytach 100 GB to nie ma tematu, ale zabrzmiało to tak jakbyś sie pytał czy czyta płyty BD100, tak więc się nie dziw że śmiechłem za pierwszym razem. Proste Tongue
Ok.Mój błąd.
Pytanie dotyczy osób które robiły sobie same kopie na płytach 100 GB.