Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odpiszę tutaj żeby każdy wiedział, a mianowicie o kwestię gwarancji i jej utraty. Przy tej metodzie istnieje możliwość całkowitego powrotu do oryginalnego firmware wystarczy że zachowany kopię plików fma5 i fma7 które w razie konieczności wgramy z powrotem zamiast tych z dopiskiem "patched", instrukcje tego nie zawierają ale w każdym przypadku zalecam zatrzymanie tych plików bo przydadzą się one do przyszłych dodatkowych modyfikacji.
Prodarek powiedz (a w zasadzie wytłumacz mi łopatologicznie) co zrobić by na moim UB9000 z chińskim firmware RegionFreedom uzyskać Twoje napisy - te z ogonkami.
Nie da się łopatologicznie, jaka to wersja RegionFreedom?
Jest to firmware 1.69A
To na początek powinieneś uruchomić maszynę wirtualną https://www.avforums.com/threads/lets-try-again-to-put-the-free-in-regionfreedom.2441584/page-23#post-31642076

I postępować według instrukcji do momentu użycia patchera i wykonania exec, który wykona kopię partycji fma 5 i fma7 na dysku usb. Wtedy pokieruje co dalej.
Trochę to trwało, ale jestem tu:
[Obrazek: Bez-tytu-u-6.jpg]

Mam na USB kopię partycji fma 5 i fma7.
Dobrze, w wolnej chwili przygotuję ci pliki i podeślę.
Poszło. Dziękuję Prodarek.
Napisy wyglądają doskonale:
[Obrazek: 20230924-222834.jpg]
W rzeczywistości nie widać tego granatowego tła na czarnych pasach na dole
Hmm poczekaj.. no jak nie widać jak widać może ja ci dałem przypadkiem stary patch... ta ostatnia wersja nie jest też idealnie czarna tylko mega głęboki niebieski który w zasadzie jest tylko dostrzegalny czasem.
Dokładnie jest to mega głęboki niebieski, wydaje się czarny - zdjęcie podbiło ten granat - dla mnie jest doskonale po tym co było. Dziękuję.