Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytasz co znaczy region free?
Myślę że o czymś nie wiesz, inaczej nie byłoby tego zdania. Wydaje mi się że nie wiesz o istnieniu zmodyfikowanego darmowego fw które jest już dostępne od dłuższego czasu i o którym jest mowa w ostatnich stronach tego wątku.
Czytam wątek i z tego co wiem dla najnowszej wersji oprogramowania chyba jeszcze nie ma? Poza tym podtrzymuję opinię Mierzwiaka pod tym względem:

(08-11-2023, 18:18)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Wiem że łatwo siedzieć na pupie, czekać na gotowe i jeszcze narzekać, ale jakby ktoś znalazł sposób na zrobienie z tego takiej paczki jaką pobiera się ze strony Panasonica, wrzuca na pendrive, wkłada do odtwarzacza i gotowe to byłaby baja

Smile
Trzeba było nie aktualizować Big Grin
(01-12-2023, 16:14)Mefisto napisał(a): [ -> ]Poza tym podtrzymuję opinię Mierzwiaka pod tym względem:
Też mi się podoba tylko co z tego.
Panie Szanowny Prodarek. Kupiłem tego 820 i w związku z tym mam pytanko, co muszę zrobić, żeby załadować zewnętrzne napisy przy FW 1.70? Jest jakiś modyfikowany FW czy zostaje lutowanie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lutowanie lub czekanie na upublicznienie nowego FW, w tym lutowanym nie wiem czy są polskie ogonki to już musiał byś się dowiedzieć,
Rattlebyte soft 1.76 v3 posiada polskie ogonki. Napisy muszą być w formacie SRT UTF-8 with BOM.Czcionka poprawiona,koloru białego,ledwo widoczne tło pod napisami koloru szarego.Ładnie to wygląda.Multi-region.Polecam.Minus montaż modułu i lutowanie 6 kabelków na płycie głównej.
Dzięki. Pomyślę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki. Pomyślę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zakupiłem powystawowego Panasonica 824 i okazało się że posiada FW 1.70. Zależy mi głównie na zewnętrznych napisach. Czekając na zmodyfikowane FW zaktualizować do 1.76 czy pozostać na 1.70?
Mam fw 1.70
Stosuje zasade jak cos mi dziala dobrze to nie ruszam.
Ta sama metode stosuje do tv LG etc.
Kazdy jednak robi ( lub nie ) wedlug wlasnego uznania.