Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(17-02-2023, 16:08)misfit napisał(a): [ -> ]Druga kwestia - serio jeśli film jest w DV to na Panasie wszystko na płycie jest konwertowane do DV, włącznie z dodatkami w SDR? I żeby w takim wypadku SDR było wyświetlane w trybie SDR trzeba wyłączyć DV w odtwarzaczu?

Nie ma to jak oglądnąć sobie King Konga TV cut 4-7Mb bitrate wideo w DV piękna sprawa!

Ja jebie co za partacze...ręce opadają.
kupilem do testow zepsutego panasonica dmp-bdt180 produkcji chinskiej i wyobrazcie sobie ze siedzi na plycie zasiliajacej nichicon 47uf 400v a sprzet ma 3 pamieci ddr3 firmy nanya 1GB kazda
wyglada to calkiem OK jednak jak to chinczyki wsadzili jakis naped felerny BD i ten juz zdechl.
wyprodukowany pod koniec roku 21...
czyli wszystko zgodnie z planem celowego starzenia produktow Smile
wg.dostawcow innych jego podzespolow to pierwsze awarie powinny byc po 2000 godzin czyli wychodzi ze po uzywaniu przez 20 godzin tygodniowo w ciagu 2 lat bedzie spodziewana pierwsza awaria
Podobno jest dostępna wersja 1.76 ale nie wiem na które panasy. Wiecie coś? Ja chwilowo nie mam jak sprawdzić jak u mnie.
I co ta wersja robi?
seria 9000,820 i 420
z opisu wynika ze tylko poprawia zdolnosc odtwarzania plyt UHD


[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 1.jpg]
Darmowe galerie allegro.pl
Niech każdy ma na uwadze to że jeśli zuaktualizuje do 1.76 to może zapomnieć o wygraniu modyfikacji, działa ona tylko z 1.69.
Ktoś z posiadaczy firmwaru od reginfreedom 1.66 może potwierdzić że napisy z usb również działają dla DVD? .

Swoją drogą trochę niesprawiedliwa jest krytyka wyglądu "tych" zewnętrznych napisów ładowanych z usb, kurczę fajnie.. ja bardzo lubię tło, pixelizy nie ma serio na prawdę nie mam się do czego przyczepić. Mimo wszystko sprawdzę temat czy da się coś zrobić w kwestii ogonków, kolorów.
szukajac plyty glownej do ub420 natrafilem na przerobke ub450 w internecie
wrzucam link do tych fotek jako ciekawostke :

https://www.diyaudio.com/community/threads/panasonic-ub450-discussions-upgrades.398794/
No @Coris jest znany z robienia zasilaczy szkoda tylko że cena to grube $$$.