Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Your contributor application has been cancelled because you did not provide photos required for device information verification.

Big Grin

Śmieszni są, że nawet okienko czasowe na odpowiedź mają minimalne.
Trzeba chyba w końcu poradnik napisać od A do Z bo sporo ludków ma problemy.
Poradnik jest na pierwszej stronie, wszystko zrobiłem jak trzeba, no ale fotek im nie wyczaruję magicznie - zwłaszcza w przeciągu paru godzin. To są jakieś śmieszne ludki, które uważają, że jak mają hakujący program, to są jakimiś bogami xD
Czyli tak jak u mnie chcieli zdjęcie tylnego panelu odtwarzacza i adresu MAC z menu o ile dobrze pamiętam. Ja byłem w domu, zrobiłem i wysłałem. Przeszło.
No chyba, że teraz chcą coś jeszcze więcej.
(29-05-2022, 20:58)Mefisto napisał(a): [ -> ]Poradnik jest na pierwszej stronie, wszystko zrobiłem jak trzeba, no ale fotek im nie wyczaruję magicznie - zwłaszcza w przeciągu paru godzin. To są jakieś śmieszne ludki, które uważają, że jak mają hakujący program, to są jakimiś bogami xD

Wiem co napisałem...

Gdybym w poradniku napisał że trzeba stosunkowo szybko odpisywać i przygotować wcześniej fotki z numerami nie miał byś problemu i inny też by nie mieli.

(29-05-2022, 20:58)Mefisto napisał(a): [ -> ]To są jakieś śmieszne ludki, które uważają, że jak mają hakujący program, to są jakimiś bogami xD
No to miej na uwadze że jak coś pójdzie za 2 razem nie tak bo prawdopodobnie uwalą urządzenie.
Widząc ich podejście jestem niemal pewny, że uwalą. Dlatego zastanawiam się czy ich nie olać i nie odregionić playera jakoś inaczej.

(29-05-2022, 21:13)marciniozo napisał(a): [ -> ]Ja byłem w domu, zrobiłem i wysłałem. Przeszło.
No chyba, że teraz chcą coś jeszcze więcej.

Chcą tego samego, ale ja mam playera już uziemionego, więc nie jestem w stanie zrobić takiej foty, jaką oni chcą - to jest robota dla dwóch osób na pół dnia, bo trzeba by było wszystko wyciągać, odpinać, a potem wkładać na powrót.
Wlasnie o tym pisałemSmile To nie sa normalni ludzie.
Your image(s) are not accordance with our requirements!

i dosłownie 5 minut później

You do not qualify as a contributor for our development project.

Big Grin
To są jakieś zjeby.
Masakra... jak te twoje fotki wyglądały?
Jak fotki tyłu odtwarzacza siedzącego w racku Smile