Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze raz sprawdzałem dopasowanie i jednak plik test_1 nie był tak dobrze dopasowany do MPC-HC. W każdym razie po poprawkach nadal nie jest 1:1 pomiędzy kompem a odtwarzaczem ale jednak lepiej. Co gorsza mam wrażenie, że są linie które dobrze startują a inne jednak z opóźnieniem, chyba za dużo nad tym siedziałem i już mi się mieni w oczach Wink. Jeżeli ktoś inny bawi się w dopasowywanie napisów to niech opisze swoje wrażenia Smile

Co do sprawdzenia po zmianie ustawień Panasonica to nie zauważyłem różnicy.
Za zgodą @misterme z homecinema-fr.com udostępniam instrukcję wymiany modułu/bloku lasera w UB820, wymieniamy sam moduł bez wózka oznaczenie SF-BD417.
Natomiast od siebie dodam że gdyby ktoś chciał zmienić pasek: to https://north.pl/karta/vmg1720-pasek-napedowy-panasonic,716-WD-0396.html
Witam.Jak przerobić 2_patch.ah (tylko zmiana czcionki z PL) mam wgrany RF 1.69.Dzięki z góry za pomoc.
Takie newsy parafialne:
Niedługo będzie dostępny patcher dla 176 wraz z "łatkami" na avforums, został również rozwiązany jeden z problemów dotyczące użycia cpu i aktualnie jest to 25% było 50%. jeśli ktoś to czyta i ma wiedzę w temacie dekompilacji arm, reverse engineeringu proszę o kontakt, drugi bug w kernelu jest już zlokalizowana pozostał natomiast problem zaimplementowania "sleep" aby rozwiązać problem pętli która właśnie powoduje 25% obciążenie cpu non stop.
(08-10-2023, 12:40)prodarek napisał(a): [ -> ]Za zgodą @misterme z homecinema-fr.com udostępniam instrukcję wymiany modułu/bloku lasera w UB820, wymieniamy sam moduł bez wózka oznaczenie SF-BD417.
Natomiast od siebie dodam że gdyby ktoś chciał zmienić pasek: to https://north.pl/karta/vmg1720-pasek-napedowy-panasonic,716-WD-0396.html

a to nie jest przypadkiem naped do waszego sprzeta?

https://north.pl/karta/drive----txp0032--panasonic,713-XR-1201.html


a to chyba modul lasera od wersji EGK???

https://pl.aliexpress.com/item/1005004611975794.html?gatewayAdapt=glo2pol
(08-11-2023, 13:31)prodarek napisał(a): [ -> ]Takie newsy parafialne:
Niedługo będzie dostępny patcher dla 176 wraz z "łatkami" na avforums, został również rozwiązany jeden z problemów dotyczące użycia cpu i aktualnie jest to 25% było 50%. jeśli ktoś to czyta i ma wiedzę w temacie dekompilacji arm, reverse engineeringu proszę o kontakt, drugi bug w kernelu jest już zlokalizowana pozostał natomiast problem zaimplementowania "sleep" aby rozwiązać problem pętli która właśnie powoduje 25% obciążenie cpu non stop.
Wiem że łatwo siedzieć na pupie, czekać na gotowe i jeszcze narzekać, ale jakby ktoś znalazł sposób na zrobienie z tego takiej paczki jaką pobiera się ze strony Panasonica, wrzuca na pendrive, wkłada do odtwarzacza i gotowe to byłaby baja Smile

Osobiście odpadłem na samym początku (plik txt z opisem krok po kroku jest przerażający) gdy plik który według instrukcji miał być na wirtualnym pulpicie wcale się na nim nie znajdował Tongue
Do ub820 mam taką listę
TXP0032 (stary) 2019
TXP0034 (bez nalepki z datą produkcji)
TXP0125 (2021)

Z tego co widziałem po foto ten ostatni jest wkładany do aktualnych maszyn. 34 też jest dostępny na north, 125 brak.

Lista napędow do ub9000:
TXP0035 - (2019)
TXP0126 - (2021)
TXP0036

(08-11-2023, 18:18)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]według instrukcji miał być na wirtualnym pulpicie wcale się na nim nie znajdował
To niemożliwe, ta paczka o którą prosisz, jeszcze...
Przeczytaj post gdzie znajduje się link do pobrania wirtualnej maszyny, instrukcja jest już trochę nieaktualna. Musisz wykonać dwa dodatkowe kroki.

Tak na prawdę cały proces to jest dosłownie chwila moment, został on tylko tak strasznie dokładnie opisany przez co odstrasza ba starcie, ale finalnie jest to pikuś tym bardziej że nie musisz sam instalować linuxów i potrzebnych bibliotek.
Rattlebyte zmieniło tło i czcionkę w swoim sofcie dziś ale polskich ogonków nie ma.
Czy ktoś jeszcze miewa problem ze starymi wydaniami Universala? U mnie niektóre zacinają się na małym logu, które kręci się w nieskończoność - pomaga jedynie odcięcie dostępu do sieci, tak jakby to BD live muliło.
Skoro pomaga wyłączenie BD Live to w czym problem? problem jest znany.. ogólnie jeśli nie korzystamy w sieci to odłączyć go całkowicie to najlepsza rada nie jest ona związana wyłącznie z BD Live, dla przykłada ten dziad gdy ma sieć w tle przygotowuje netflixa do szybszego uruchamiania...