Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ nie miałem pewności ze soft panasonica można już aktualizować do 1.76 przez dłuższy czas było pisane ze jak zaktualizujesz do najnowszej z poziomu 1.69 to już nie zmodujesz.
ok już wiesz Smile
A nie mógłbym zostać przy 1.69? Widziałem ze komuś kiedyś podsyłałeś starsze pliki właśnie pod tą wersje.
To zależy, które kroki wykonałeś z pkt 4 i którą łatkę chciałbyś dodatkowo zastosować?
Szczerze mówiąc to pierw zastosowałem komendę z punku 4.1 potem 4.2 pominąłem 4.3.1 i potem zastosowałem 4.3.2 dowiadując się w sumie ze niepotrzebnie robiłem 4.1 oraz 4.2.

Chce osiągnąć na tym odtwarzaczu funkcje czytania zewnętrznych napisów z pena z polskimi ogonkami. Chociaż tyle.

W zasadzie zatrzymałem się na komendzie sudo bash wiec teoretycznie mógłbym zacząć od nowa, zgrać pliki z panasonica jeżeli już w tych dotychczasowych zrobiłem za duży bajzel.
Skrypt nie modyfikuje org plików tylko robi z nich załatane wersję więc nie ma mowy o żadnym bajzlu.
Czy mod dla firmware 1.76 deaktywuje Cinavię?
Dawno temu, jeszcze w czasie prac nad modem dla 1.69 przeczytałem, że ma zawierać identyczną funkcjonalność, jak firmware od RegionFreedom, z wyjątkiem wyłączenia Cinavii. Twórcy moda uważali, że nie należy wyłączać zabezpieczeń antypirackich.
Pytam, bo obecnie mam firmware 1.69C od RegionFreedom z dodatkowymi łatami od Prodarka poprawiającymi wygląd napisów (przy okazji: serdeczne dzięki za Twoją pracę, Prodarek!).
Myślę o wgraniu załatanego 1.76, ale nie chciałbym mieć znowu aktywnej Cinavii...
Jest tym samym czym było RegionFreedom + dodatkowe rzeczy.
Dziękuję za szybką odpowiedź Smile
Czyli deaktywuje Cinavię. Super, w takim razie będę się bawił z 1.76.
Rozumiem, że muszę zacząć od wgrania oryginalnego softu 1.76 od Panasonica?
A dalej już wg instrukcji.
Yhy tak.