Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A u mnie takie cuda.
Brak możliwości wyboru sposobu płatności :/
[attachment=465]

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Skąd wiadomo że steel będzie wyglądał jak na zamieszczonym wcześniej zdjęciu czyli bez napisu i w macie ? Przecież to co zamieścił bodaj meaner to wersja 3 płytowa...

Co do fotki na MM i Saturn to bym nie przejmował się - ja osobićie zamówiłem i tak.
Ponieważ cały świat dostaje taki sam steelbook. Oprócz oczywiście sklepu BestBuy w USA/Kanadzie. Ale tam zawsze mają specjalne wersje steelbooków.
Co do wersji 3 płytowej to jest taka ponieważ zdjęcie pochodzi z francuskiego steela a tam są 3 płyty (Blu-ray, Blu-ray dodatki, DVD)
U nas po prostu będą miejsca na 2 płyty.

Na 10000% będzie mat oraz bez tytułu na froncie i grzbiecie.

PS. Z fotek poglądowych na necie jest tak:
Brak tytułu - UK / Australia / Hiszpania / Niemcy / Szwecja / Finlandia / Francja / Włochy / Holandia / Korea / Hong Kong / Czechy / Japonia / Taiwan (tutaj będzie 1/4 slip z tytułem na grzbiecie i froncie)
Tytuł na grzbiecie - Kanada / USA
Indie - tutaj jeszcze brak fotki poglądowej

Też zamówiłem w MM może na żywo nie będzie wyglądał tak źle jak na zdjęciach.
Hm, no może nie koniecznie cały świat taki dostaje taki sam steelbook.
Świadczy o tym wersja BestBuy exclusive i ta faktycznie jest elegancka: połysk + napis na grzbiecie:

https://www.youtube.com/watch?v=CMM07Fgm3uo
Jawne granie w ..uja z klientem. Za dużo ich kosztuje farba by brakowało tytułu chociaż z boku? Chyba trzeba będzie poczekać , aż dokończą tą serię i może wypuszczą prawidłowo serię steeli z dts hd ma ang Smile

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
(13-04-2016, 20:26)poral napisał(a): [ -> ]Wolfman naiwny marzycielu Smile

Będę walczył o ten dts hd ma ang na naszym rynku jak już zakończą zabawę i będzie miała wyjść IX. Zrobi się petycję , założy stronkę na fb. Chyba , że 7,8,9 tak mi obrzydzą SW , że już mi się odechce do tego kiedykolwiek wracać
Cytat: Zrobi się petycję , założy stronkę na fb

I **ja wywalczysz. Jak już cała nowa trylogia wyjdzie na BD, to przez kolejną dekadę będą tylko przepakowywać te płytki w kolejne opakowania i jedyną opcją będą samoróbki/oglądanie bez PL/oglądanie z PL napisami dodanymi "w locie".
Jeżeli już chcecie coś wywalczyć to skontaktujcie się z fanami z innych krajów europejskich, z Czechami, z Włochami, z Hiszpanią, tam też jest tylko DTS-HD HR. Jedynie francusko-brytyjsko-skandynawskie wydanie ma MA.