Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szkoda, że wypuszczają pojedynczo. Mogliby chociaż po trzy: OT, PT, ST.
Kurde, nie mam gwarancji, że jak kupię ANH, to załapię się na TESB itd.

Przy małej ilości, powinno być tak, jak u nas z Thorgalem od Libertago, pierwszeństwo zakupu itp.

No nic, zobaczymy.
Ja widzę, że dostępne, więc nie rozumiem. Widocznie musicie czekać, przecież są jakieś różnice w czasie
Dopiero teraz odblokowali dla wszystkich Smile Ja osobiście pasuję, wystarczy mi Skywalker Saga Smile
OK, udało się (bez RC) Smile Smile
Jeszcze żeby udało się V i VI...
Zamówione Smile
Jest nas więcej Smile


(06-05-2020, 22:27)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Doszło do kuriozalnej sytuacji, gdzie na całym świecie mamy jedną i tą samą błędną grafikę (steelbook) przedstawiającą... nie wiadomo co?
E tam. Myślałem, że coś z filmem jest nie tak. Mam Batmany w 4K w steelbookach przedstawiające jakieś miasto w 4 różnych cyrkowych odcieniach. No i trudno.

Dopiero wszedłem na zavvi i bez trudu zamówiłem. Nie wiem o co ten cały hałas Big Grin Jakiś sztuczny ten cały hype.
Ja nic nie zamawiam więc tym bardziej nie wiem o co ten hałas. Po co mi ten steel? Bo chyba nie po to, żeby wsadzić tam pendrive z plikiem .mkv zawierającym Project 4K77? Smile
Cytat:Project 4K77?

Jedyna słuszna wersja na chwilę obecną (przy czym Despecialized jest jeszcze akceptowalne).
Original trilogy u mnie na półce oficjalnie tylko na DVD. I coś czuję, że to się już może nigdy nie zmienić.

4K80 jeszcze nie ma?
(07-05-2020, 14:59)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Bo chyba nie po to, żeby wsadzić tam pendrive z plikiem .mkv zawierającym Project 4K77?
Lepsze to niż trzymanie go w szufladzie. Nie wiem skąd ta niechęć do zmian i odświeżania filmu. Za dużo seansów pewnie? Powstał sentyment, a to często zgubna rzecz. Ja to nie pamiętam co było na bd, bo obejrzałem setki filmów i zatarłem w pamięci poprzednie seanse.