Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pre-order z marketu a dostawa do marketu która niekiedy przychodzi kilka dni przed premierą i jest od razu wykładana na półki to dwie różne sprawy Big Grin
@pred895
Niekoniecznie. The Last Jedi zamówiłem w identyczny sposób. Odbiór miałem w tym samym dniu co film pojawił się na półkach. Co więcej, nie został dostarczony do sklepu jakoś "indywidualnie" (bo wtedy zwykle jest zapakowany w jakąś torbę/paczkę). To było wydanie "z półki". Czekało na mnie w punkcie odbioru zamówień internetowych, włożone do zwykłego koszyka, z dołączonym wydrukiem zamówienia.
Saturnowi/MM zdarzało się już wykładać na półki przed oficjalną premierą, ale wtedy był zwykle był duży sprzeciw podnoszony przez empik.
Steelbook kupiony.Jest tytuł filmu na grzbiecie :-)
Czyli tak jak miało być. PL wersja jest w niemieckim steelbbooku który ma tytuł na grzbiecie więc i u nas również tak jest.
No tak ale LOTR1, oraz Ostatni Jedi mają tam mordki i teraz razem wygląda to na półce ... nijak.
(26-09-2018, 17:37)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Steelbook kupiony.Jest tytuł filmu na grzbiecie :-)
Macie nawet unboxing w mojej kolekcji Wink
Który również można znaleźć w opisie wydania na filmoskopie :-)
Trochę szkoda, że jakość nadruku na steelbooku nie tak dobra jak w przypadku The Last Jedi. Jakość obrazu też nie najlepsza. Zdjęcia sprawiają wrażenie niedoświetlonych. Mało detali w czerniach. W kinie było podobnie. Transfer według wskazań mojego Panasonika około 27Mbps. To by było najniżej z wszystkich wydań Star Wars od Disneya. Skan bdinfo na stronie Kolegi Porala pokazauje co prawda, że jest lepiej, ale ja jakoś tego nie widzę.
Jedyne miejsce, w którym SOLO wyglądał tak jak powinien to Dolby Cinema - akurat miałem okazję obejrzeć film w takim kinie i wersja 4K z Dolby Vision na wielkim ekranie wyglądała wizualnie jak petarda, jestem ciekawy jak wersja płytkowa ze zwykłym HDR10 się prezentuje - steelbook z zavvi pewnie leży już w skrzynce, ale obejrzę dopiero za kilka dni jak wrócę z urlopu do domu Smile