Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spójrz na polski steelbook i masz odpowiedź. Pisałem też wielokrotnie byś unboxing oglądał
Co ma wspólnego Polski steelbook z poniższym wydaniem sagi?

https://www.amazon.de/Star-Wars-The-Skywalker-Saga-4K-Blu-ray/dp/B084ZQVSRM?tag=bluraycom04-21&linkCode=xm2&m=A3JWKAKR8XB7XF

Oglądałem unboxing ALE wydania UK albo US.
A sorry , to na pewno będzie dojczland na full. Wyszły kiedyś seria z klonami 5 sezonów to wszystko było po niemiecku. Obejrzyj artbook i resztę czy w śrdoku śa napisy ogólnie. Jeśli mało to być może zostawia po ang
No właśnie. Wersji US nie będę sprowadzał bo dojedzie poniszczona, wersję UK mam już zaklepaną ale jest drogawa... wiec się zastanawiam czy nie lepiej kupić tańszą u niemców/francuzów/włochów... ale jest ryzyko, że zarówno pudełko jak i zawartość mają w swoich językach.
(15-04-2020, 10:52)Glaeken napisał(a): [ -> ]Czy wydanie zbiorcze GW Skywalker Saga w wersji UHD w innych krajach niż UK to tekst na pudełkach... tył, przód, bok, grzbiet itd. to będą miały też po angielsku czy każde z wydań krajowych w danym języku? Widze, że Niemcy mają na pudełko Die Skywalker Saga ale nie wiem czy jest to na jakimś zdejmowalnym j-cardzie czy niestety na stałe na pudełku?

Włosi na pojedynczych płytach mają tytuły po włosku, Francuzi, to już w ogóle mają świra na tym punkcie i nie zanosi się na to, żeby dla SW zrobili wyjątek. U Niemców widać wyraźnie tytuły po niemiecku, a więc pewnie też nie zanosi się na to, że specjalnie coś wypuszczą w j. angielskim.
Tytuły już na samych płytach mi nie przeszkadzają, mam Batmany w 4K w zbiorczym wydaniu właśnie z Włoch i jest jak najbardziej ok bo: włoski zbiorczy j-card jest zdejmowalny, sam zbiorczy steelbook jak i pojedyncze steelbooki z poszczególnymi filmami są uniwersalne po ang. czyli bez żadnych włoskich tekstów na nich.
Z Francji mam zbiorczego coffreta z filmami Carpentera i też jest podobnie j.w. jedynie folia zbiorcza jest po francusku cała. Mi to nie przeszkadza bo traktuję ją jedynie jako osłonę dla steelbooków.
Liczę na to, że ogólne wydanie SW będzie uniwersalne czyli po ang. wszystko i tylko jakiś nałożony j-card będzie w języku z danego kraju.
We francuskim wydaniu, jest pokazane zdjęcie z Lucasem i tekst jest po francusku Smile Obstawiam, że dla każdego z wymienionych krajów, zawartość będzie w ich językach, ale jak często bywa, mogę się mylić Smile
We Francji (amazon) bym nie zamawiał.
Takie info dostałem przed chwilą:

Chère cliente, cher client,

Depuis le début de l’épidémie de COVID-19 nous sommes mobilisés pour vous servir.

Nous sommes perplexes quant à la décision du tribunal de Nanterre qui ne nous laisse pas d’autre choix que de suspendre temporairement l’activité de nos entrepôts en France, en dépit des preuves concrètes des mesures de sécurité mises en place pour protéger la santé de nos salariés sur tous nos sites. Nous faisons appel de cette décision.

Néanmoins, nous continuerons de vous donner accès aux produits dont vous avez besoin, grâce à la solidité de notre réseau de distribution mondial et aux entreprises indépendantes qui vendent sur amazon.fr, sans restriction de catégorie.

Concrètement, vous pouvez continuer à commander et recevoir tous les articles affichés comme disponibles sur Amazon.fr. Les délais de livraison affichés sur le site sont ajustés.

Nous regrettons cette décision rendue par le tribunal et faisons tout notre possible pour limiter l’impact potentiel sur les milliers d’entreprises françaises qui vendent sur amazon.fr, nos collaborateurs et nos partenaires. Nous avons demandé à nos collaborateurs de rester chez eux cette semaine et continuerons de leur verser leur plein salaire.

Nous remercions l’ensemble des collaborateurs qui sont restés mobilisés pendant cette crise ainsi que les nombreux clients qui nous ont manifesté leur soutien et exprimé comment modestement nous contribuons à les aider dans ce contexte exceptionnel.

Nous restons à vos côtés. Prenez soin de vous.

Frédéric Duval - Directeur général, Amazon.fr



Aktualnie czekam od nich tylko na "The Elephant Man", ale chyba już wysłali.
"Star Wars: The Skywalker Saga" nawet nie widziałem w ofercie.