Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie macie jednej szt na zbyciu za jakieś fajne pieniądze Smile jak to mówią kto rano wstaje...,tym razem zaspałem .
Ktoś tu zdaje się polecał sklep shop4pl.com. Niestety nie dołączę do pochwał. Miałem jedno zamówienie, wysyłka ekonomem. Nie doszła. Trudno, myślę sobie, że to wina świąt, bo nie tylko to mi nie doszło. Z obsługi klienta odpowiedział mi jakiś bot łamanym polskim, choć sklep w nazwie ma niby pl. Dobra, wyślą jeszcze raz. I znowu lipa. Dziękuję, do widzenia.
Zamówiłem od nich Everest 4K i leżał w skrzynce zaraz po świętach więc nie mogę na nich narzekać.
(27-01-2020, 20:08)KaMario napisał(a): [ -> ]W empik.com ruszyła promocja 3 za 2 na filmy blu-ray i dvd o nazwie Wielkie filmobranie.
Promocja ważna do 17.02.2020
Do wyboru tytuły z określonej oferty: https://www.empik.com/filmy/3-za-2

Faktycznie "wielkie", dwadzieścia parę filmów na blu i do tego ceny jeszcze tak sztucznie zawyżone, że jedynie wzbudzają uśmiech politowania.
(27-01-2020, 20:08)KaMario napisał(a): [ -> ]W empik.com ruszyła promocja 3 za 2 na filmy blu-ray i dvd o nazwie Wielkie filmobranie.
Promocja ważna do 17.02.2020
Do wyboru tytuły z określonej oferty: https://www.empik.com/filmy/3-za-2
Ta promocja powinna się raczej nazywać "Wielkie frajerobranie" albo coś w tym stylu. Big Grin
(20-01-2020, 19:26)Mefisto napisał(a): [ -> ]Miałem jedno zamówienie, wysyłka ekonomem. Nie doszła. Dobra, wyślą jeszcze raz. I znowu lipa. Dziękuję, do widzenia.
Hej. Jakiś updejt w temacie? Faktycznie 2x przesyłka od nich nie doszła?

EDIT: Wszedłem na ich strone na fb. Aktywni, codziennie posty...no ale właśnie...to nie posty, to memy. Oni wrzucają tylko memy O_o haha Wink
Nic nie doszło. Ale zwrócili kasę. Jak za 28 zł i film, który kupiłem niejako przy okazji, bo wcale nie muszę go mieć w kolekcji na bank, zdecydowanie za dużo jednak nerwów, więc pass z tym sklepem, o ile nie będą mieli jakiegoś killera w przyszłości.
Też zamówilem film u nich i wszystko przebiegło pomyślnie czas dostawy z UK 10-14 dni
(05-02-2020, 19:40)korben napisał(a): [ -> ]Wydaje mi się, że taniej nigdy nie było.
IDA przez dłuższy czas do niedawna była w empiku za 24,00 zł.
Czy ktoś z kolegów zamawiał może ostatnio w MM przez stronę? Chciałem zamówić Jokera i za każdym razem na ostatnim kroku dostaje komunikat: "Ups...Nie znaleziono strony! Żądanie nie może być obsłużone z powodu błędnej składni zapytania."
To samo miałem kilka dni temu ze steelbokiem To. Zmiana przeglądarki czy kompa nie rozwiązuje sprawy.