Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Muszę pochwalić nasz rodzimy sklep dvdmax.pl. Ku memu ogromnemu zaskoczeniu kupiłem u nich bardzo rzadki film Invasion of the Body Snatchers w steelbooku brytyjskie wydanie i to za godziwą cenę. Żeby było zabawniej znalazłem ten tytuł pośrednictwem strony brytyjskiego amazonu gdzie się ogłaszali.
Kupowaliście ostatnio jakieś filmy przez stronę MediaMarkt?
Już piszę dlaczego zadałem takie pytanie.
Chciałbym zakupić jeden film, który jest dostępny w sklepie MM znajdującym się w galerii handlowej.
Jak wiadomo, takie sklepy są zamknięte dla klientów. Pytanie, czy dla pracowników również?
Czy taki sklep zrealizuje mi zamówienie i wyśle przesyłkę do paczkomatu?
Nie mam ochoty wpłacać kasy tylko po to, żeby za kilka dni dowiedzieć się, że sklep mi anuluje zamówienie i odda kasę, bo nikt tam teraz nie pracuje.
Wybierz płatność przelewem tradycyjnym. Mniej więcej do dwóch dni od złożenia zamówienia powinieneś otrzymać wiadomość o przyjęciu zamówienia i wtedy wpłacasz. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości z potwierdzeniem - co się rzadko, ale zdarza - dzwoń na infolinię i poproś żeby wysłali wewnętrzną wiadomość do sklepu czy będzie realizować zamówienie.
(30-03-2020, 14:42)MSW napisał(a): [ -> ]Wybierz płatność przelewem tradycyjnym. Mniej więcej do dwóch dni od złożenia zamówienia powinieneś otrzymać wiadomość o przyjęciu zamówienia i wtedy wpłacasz. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości z potwierdzeniem - co się rzadko, ale zdarza - dzwoń na infolinię i poproś żeby wysłali wewnętrzną wiadomość do sklepu czy będzie realizować zamówienie.
O to jest dobre rozwiązanie. Dzięki za podpowiedź.
(30-03-2020, 14:12)weiter napisał(a): [ -> ]Kupowaliście ostatnio jakieś filmy przez stronę MediaMarkt?
Już piszę dlaczego zadałem takie pytanie.
Chciałbym zakupić jeden film, który jest dostępny w sklepie MM znajdującym się w galerii handlowej.
Jak wiadomo, takie sklepy są zamknięte dla klientów. Pytanie, czy dla pracowników również?
Czy taki sklep zrealizuje mi zamówienie i wyśle przesyłkę do paczkomatu?
Nie mam ochoty wpłacać kasy tylko po to, żeby za kilka dni dowiedzieć się, że sklep mi anuluje zamówienie i odda kasę, bo nikt tam teraz nie pracuje.

Ostatnio kupiłem 6 filmów z wysyłka z MM. Wysłał je do mnie market MM Szczecin Atrium. Także pracują "normalnie" Wink
Pozycje dostępne w moim mieście pokazuje mi, że jak zamówię do którejś godziny to za 10 zł mogą dostarczyć tego samego dnia wieczorem. Też spoko opcja gdy zamawia się coś o większej kwocie niż np. jeden tani film Wink
z tego co mi wspomniał znajomy, 13 sklepów pracuje stacjonarnie (zmniejszyły powierzchnie odcinając bodajże dział z duzym sprzętem agd) i chyba 5 online'owo. I wszystko opiera się o to co te sklepy mają dostepne.
(30-03-2020, 21:45)Ethan napisał(a): [ -> ]z tego co mi wspomniał znajomy, 13 sklepów pracuje stacjonarnie (zmniejszyły powierzchnie odcinając bodajże dział z duzym sprzętem agd) i chyba 5 online'owo. I wszystko opiera się o to co te sklepy mają dostepne.

A ich magazyn centralny nie pracuje? Zawsze było tak, że zakupy online, były realizowane w oparciu o to, czym dysponuje magazyn główny. Nieraz niektóre rzeczy nie były dostępne w sklepach stacjonarnych, ale online mogłeś je kupić.
Zapytam

Okazuje się, że MM magazyn centralny nie dotyczy muzyki czy filmu. One bezpośrednio jadą do sklepów od wydawców. A jako, że teraz jadą tylko do wybranych sklepów, tylko one je realizują. Zatem magazyn centralny ich nie dotyczy.
Podczepię się z pytaniem, a jak wygląda sytuacja z Empikiem??
Dostałem maila,że wysyłka idzie do sklepu stacjonarnego w galerii.
Sklepy stacjonarne Empiku pracują??