Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie nadążają z realizacją zamówień Wink
Serwery im pewnie padły.
(06-02-2020, 09:15)Plicha napisał(a): [ -> ]Czy ktoś z kolegów zamawiał może ostatnio w MM przez stronę?

Strona MM nigdy nie była dobrze napisanaWink ale -kilka dni temu zamówiłem Jokera. Dziś- Avengerów. Żadnych oznak problemów. Nie sądzę żeby to był przypadek ale zdaje się, że problem leży gdzieś po Twojej stronie kabla.
Hmm...dziwne, bo próbowałem teraz również w pracy i to samo. Pewnie coś nie tak z moim kontem, może jakiś ban za regularne kupowanie po okazjach Wink Ok, dzięki za info Smile
(06-02-2020, 09:39)Plicha napisał(a): [ -> ]Pewnie coś nie tak z moim kontem

Aaa o tym nie pomyślałem- kupowałem bez logowania do konta. W takim razie mają coś nie tak z bazą danych.
"Joker" zniknął jak kamfora Smile Dobrze jest wstać rano, zamówić film i po południu usiąść wygodnie do seansu Wink Fajna akcja MM Smile
Od jakiegoś czasu mediamarkt katuje mnie powiadomieniami że otrzymałem kupon upominkowy za dokonanie trzeciego zakupu w klubie MM. Mam niby go wydrukować, wybrać jeden produkt w media markt zapłacić 0,10 gr w sklepie i mogę wykorzystać niby 70 zł, to pewnie jakieś gówno i aby to wykorzystać muszę kupić coś za minimum 200 zł ? , bo nigdzie nie mogę się doczytać regulaminu tego badziewia Tongue
Nie musisz nic kupować, ale ten przedmiot za 70 zł to coś pokroju elektronicznego czajnika, głośnika bluetooth itd. Katalog z przedmiotami mają w markecie, jak zgłosisz się z kuponem, to Ci powiedzą, co jest jeszcze na stanie.
Ok dzięki, to niech sobie to wsadzą Smile
ja ostatnio dostałem 40zł za 12 zakup i wziąłem dla Córki, do jej pokoju, mały głośnik bluetooth. Jak to mówią, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda
Ja niedawno odebrałem w taki sam sposób powerbank.
Popieram zdanie Ethana, darowanemu koniowi...