Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciężko to stwierdzić bo nie widzę takiego samego ujęcia do porównania. No ale ok, uwierzę na słowo Smile
(02-01-2022, 08:31)Diocletian napisał(a): [ -> ]Alien Covenant UHD wydanie francuskie bez PL. Angielskie napisy.
https://www.dvdmax.pl/alien-covenant-obcy-przymierze-blu-ray-4kblu-ray,art1373315
34,44 zł
Na płycie BD w tym wydaniu powinna być dostępna polska wersja językowa (dźwięk i napisy).
Jak doleci, sprawdzę co i jak i uzupełnię w Filmoskopie. Mi zależało tylko na UHD, mam polskiego steela BD.
(29-01-2022, 08:25)pmmazz napisał(a): [ -> ]Weź kolego odpuść sobie codzienne wrzucanie oferty dnia DVDmax, to naprawdę nie jest forum ludzi upośledzonych ?
(29-01-2022, 12:38)Aradiel napisał(a): [ -> ]Tak właściwie to Twoje spamowanie ofertami DVDmax jest jednak kłopotliwe min. dla mnie i nie chodzi tu o to czy ktoś chce przeczytać post czy nie. Każdy wie, że codziennie jest promo dnia na DVDmax i sam sprawdzam bezpośrednio na DVDmax, nie trzeba chyba o tym bębnić za każdym razem. Takie spamowanie powoduje, że być może przeoczę post od kogoś innego jeśli codziennie widzę na głównej informację o nowym poście w "Polskie sklepy internetowe - promocje" i już wiem, że na 99% będzie to oferta dnia, ale jednak pasuje sprawdzić na wszelki wypadek czy nie jest to coś innego. Dodatkowo wrzucasz oferty wybiórczo, wg swojego gustu. Najlepszych wyjściem będzie chyba jak założysz sobie nowy temat "DVDmax - operty dnia" i tam będziesz to wrzucał.

Czepianie się kogoś, że wrzuca posty w odpowiednim temacie na forum to nowość Smile
Natomiast jak widać nie ma problemu aby rozkręcić dyskusję na temat czy posty o promocjach dvdmax powinny się pojawiać czy nie w tym samym temacie chociaż nie do tego on służy. Ciekawe ile w takim razie przez tą dyskusję przegapicie postów z promocjami skoro jeden post dziennie o promocji z dvdmax Wam przeszkadzał.

Jak dla mnie posty o promocjach dvdmax są jak najbardziej na tak. Przynajmniej nie muszę pamiętać i odpalać tej czy innej strony w celu sprawdzania czy jest akurat jakaś interesująca mnie promocja a na forum zaglądam codziennie.
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził Smile. Wystarczy, że raz na jakiś czas komuś takie info się przyda i wyhaczy do swojej kolekcji coś co by przegapił i to dla mnie wystarczający dowód na to, że warto.
Ja również jestem na tak, na dvdmax nie zaglądam a do wątku na forum owszem.
(29-01-2022, 14:12)Reacher napisał(a): [ -> ]Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził . Wystarczy, że raz na jakiś czas komuś takie info się przyda i wyhaczy do swojej kolekcji coś co by przegapił i to dla mnie wystarczający dowód na to, że warto.
I tak właściwie to jest całe sedno. Jak widać, są dwie grupy osób, te co przeglądają DVDmax i te co nie zaglądają na inne strony i takie osoby rozumiem, że dostają jakiekolwiek info i jak najbardziej spoko. Mnie te posty akurat przeszkadzają, choć daleko mi od nachalnego czepiania się, opisałem sytuację, zaproponowałem inną opcję, nie przyjęła się ok, chyba spodziewałem się, że jednak więcej osób zagląda na DVDmax, sam robię to wyłącznie z nadzieją na coś fajnego w stylu steela Ality, ale widzę formuła ofert dnia na DVDmax powoli się wyczerpuje (powtórki etc) i ogólnie żadne rarytasy, więc nie dziwię się że nikt tam nie zagląda.
Nie mam nic przeciwko promocjom i o nich informowaniu jak kilka osób tu sugerowało, zwyczajnie oferta dnia DVDmax to zbyt mało jak na promocję, ale liczę że jeszcze coś fajnego wpadnie.
(29-01-2022, 13:44)Kirek napisał(a): [ -> ]Przynajmniej nie muszę pamiętać i odpalać tej czy innej strony w celu sprawdzania czy jest akurat jakaś interesująca mnie promocja a na forum zaglądam codziennie.
Później podziękujesz:
https://www.dvdmax.pl/the-peanuts-movie-fistaszki-wersja-kinowa-blu-ray-4kblu-ray,art1399381
Oho, zaczyna się. BlueDvd już podnosi ceny filmów od Filmostrady. Nie chce mi się bardzo szukać, ale pierwszy lepszy przykład: Powiernik królowej podwyżka o 39,90 zł i ostatecznie za 89,89 zł (jak ładnie, prawda?) a na DVDMax to samo za 19,99 zł.
A na marginesie, nie wiem jak długo wisi ten banner, ale DVDmax już nie wytrzymało i sprowadziło czeskie "No Time To Die" z pl wersją i reklamuje jego premierę na 4 lutego Smile


-----


(01-02-2022, 13:54)piti198 napisał(a): [ -> ]To chyba jakaś ściema, bo ten sprzedawca ma wiarygodność na poziomie 25%, a ceny z innych sklepów oscylują wokół kwoty 400 coś zł.
Nie wiem - na amazon.it (a wg. fotki jest to wersja włoska właśnie) ten sam zestaw jest za 42 eur czyli 190 zł od tego samego sprzedawcy, a tam ma 98%
https://www.amazon.it/Jurassic-Movie-Collection-Ultra-Blu-Ray/dp/B09HLLWV46/ref=sr_1_7?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=NTNED7LQ6EAP&keywords=jurassic+world+5+movie&qid=1643720937&sprefix=jurassic+world+5+movie%2Caps%2C89&sr=8-7
Zamówiłem - zobaczymy co będzie. Ale faktycznie, te opinie... Smile

---

No i proszę - paczka wysłana.
Witam. A czy te zestawy i zestaw Jurasic Park posiadają polską wersję językową?