Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dzieki za tip, misfit! kolorki fajne, wezmę, bo równie fajna cenaSmile
(17-04-2024, 10:52)piti198 napisał(a): [ -> ]empik
W ramach Premium Week
Winyle 3 za 2

Szkoda, ze trzeba miec konto premium...
Ale soundtrack Starship troopers Basila kusi... ;-)
(17-04-2024, 11:24)paniron napisał(a): [ -> ]Szkoda, ze trzeba miec konto premium...
To chyba nie problem, na miesiąc 11zł, na rok 40zł z 60zł Wink
Wiem, ale troche mnie ''obrzydzają'' takie zagrywki ;-)
Poza tym, widze tylko jeden album, ktory mnie interesuje, wiec i tak nie skorzystam.
Dopłacać żeby móc skorzystać z pseudo-promocji? Całe empik Smile
Moja partnerka ma Empik premium, ze względu na książki i sobie bardzo chwali, kolekcjonuje winyle, ale nowych nie kupuję. 3,33zł wychodzi jej miesięcznie Wink

(18-04-2024, 10:07)paniron napisał(a): [ -> ]Dopłacać żeby móc skorzystać z pseudo-promocji? Całe empik
To nie jest pseudo-promocja, dla tych co potrafią liczyć. Np. kupując trzy płyty po 90zł; wychodzi 60zł/szt i takiej ceny nigdzie nie znajdziesz Wink
Na pewno nie jest to na raz, żeby tylko uczestniczyć w promocji. Z premium są niższe ceny produktów i darmowa dostawa do paczkomatów. I teraz na rok można je kupić z jakąś zniżką.
(18-04-2024, 13:04)piti198 napisał(a): [ -> ]Na pewno nie jest to na raz, żeby tylko uczestniczyć w promocji. Z premium są niższe ceny produktów i darmowa dostawa do paczkomatów. I teraz na rok można je kupić z jakąś zniżką.
O tym pisałem
https://www.empik.com/moje-premium