Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla mnie pierwsza cześć szybkich i wściekłych to inspiracja i początek przygody modyfikacji aut. W tamtych czasach 200-250 koni to było coś. Pierwsze modyfikacje, pierwsze wyścigi na 1/4 mili - wracają wspomnienia ? Chociaż fakt, że każda po 1 części była coraz gorsza.

A wracając do tematu w Empiku pojawił się preorder na Matrix Zmartwychwstania 4K w wydaniu „zwykłym” jak i steelbooku.
(11-02-2022, 09:18)chucky napisał(a): [ -> ]A wracając do tematu w Empiku pojawił się preorder na Matrix Zmartwychwstania 4K w wydaniu „zwykłym” jak i steelbooku.

Dzięki za info. Już zamówione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(11-02-2022, 09:18)chucky napisał(a): [ -> ]Dla mnie pierwsza cześć szybkich i wściekłych to inspiracja i początek przygody modyfikacji aut. W tamtych czasach 200-250 koni to było coś. Pierwsze modyfikacje, pierwsze wyścigi na 1/4 mili - wracają wspomnienia ? Chociaż fakt, że każda po 1 części była coraz gorsza.

I tutaj się z Tobą zgadzam w 100%
Dla Mnie jeszcze Tokyo Drift jest fajny, lubię do tego wracać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat: Chociaż fakt, że każda po 1 części była coraz gorsza.

Fakt? Co najwyżej opinia Tongue Jedynka to tylko w miarę niezły remake Point Break. Piątka i szóstka zdecydowanie lepsze.
Nie ośmielę się tego wrzucić do tematu o promocjach, ale natknąłem się na taki sklepik:
https://przeto.pl/pl/filmy-blu-ray?sortowanie=cena-rosnaco&page=1
Niby jakaś wyprzedaż jest, ale:
https://przeto.pl/pl/kategorie?wyprzedaz=0&kategoria=14%3B43

Nie kupowałem tam.

KW

Poczta Polska:
a) list polecony ekonomiczny - 7,99 zł
b) list polecony priorytetowy - 10,99 zł
c) paczka48 - 14,99 zł,
d) paczka48 (pobranie) - 17,49 zł

2. InPost
a) paczkomaty 24/7 InPost - 10,99 zł
b) kurier InPost - 14,99 zł
c) kurier InPost (pobranie) - 17,49 zł
(29-04-2022, 15:18)pearlzfan napisał(a): [ -> ]GITS 2 Innocence na BD, napisy ENG - 15zł
https://www.amazon.pl/Ghost-Shell-Innocence-Mamoru-Oshii/dp/B001U3EONA/ref=sr_1_305?qid=1651241449&refinements=p_n_binding_browse-bin%3A20961592031&rnid=20961589031&s=movies-and-tv&sr=1-305

Z dostawą 40zł (Wysyłka i sprzedaż przez M & L Polska.)
(02-05-2022, 10:36)adamga89 napisał(a): [ -> ]Zauważyłem, że Media markt "pogłębił" wyprzedaż, np legion samobójców 4k za 38zl i szybcy i wściekli różne części po 41...
Co z tego, skoro i tak nic nie da się zamówić.
Składałem w sumie 3 zamówienia z odbiorem w różnych miastach, a i tak wszystko anulowali Smile
(02-05-2022, 11:17)Aradiel napisał(a): [ -> ]Co z tego, skoro i tak nic nie da się zamówić.
Składałem w sumie 3 zamówienia z odbiorem w różnych miastach, a i tak wszystko anulowali
A mnie się akurat udało właśnie ten legion i podobno czeka do odbioruSmile
Mnie się udało jeden film zamówić i go dostać. 9 innych filmów anulowali...
Niestety to nie jest profesjonalny sklep internetowy. Wygląda na to, że pozycja schodzi z oferty dopiero, kiedy pracownik sklepu ją zdejmie ze strony. Czyli n osób może zamówić ten sam film, a potem rano pracownik sklepu potwierdza zamówienie pierwszemu kupującemu, a reszcie anuluje.
Strasznie słabo to wygląda ze strony klienta.
A propos postu Misfita o Airplane! (Czy leci z nami pilot?) To francuski remaster, o którym pisał jest dostępny na amazon.pl za 37,99 zł
Nie jestem na 100% pewien czy to jest remaster - niech ktoś odważny najpierw kupi i da znać Tongue

Tutaj macie screeny jak powinno wyglądać menu, wersje językowe i dodatki na płycie z remasterem -> click.