Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi wysłali POKOT i CREED: NARODZINY LEGENDY.
Anulowali JESTEM MORDERCĄ.
Zamawiałem krótko przed 9.30, licząc, że przy dostępności 24h i zaakceptowaniu zamówienia po 3h od jego złożenia, wszystko powinno być zrealizowane, otóż nie...
(08-06-2019, 19:53)gumbas napisał(a): [ -> ]
(08-06-2019, 19:22)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(05-06-2019, 12:39)Kuba88 napisał(a): [ -> ]Kto rano wstaje...
Było jednak spać dalej.

Wolfman jak zawsze złośliwy
Kolejna mega wyprzedaż w empik i znowu nic nikomu nie wysłali?
Mnie potwierdzili zamówienie i nadali już przesyłkę.
Powinna jutro dotrzeć.
Ale ja zamawiałem starocie.
Trzy filmy Star Wars po 40 zł.
(08-06-2019, 19:53)gumbas napisał(a): [ -> ]Kolejna mega wyprzedaż
Słowo mega jest tu kluczowe, kilka sztuk na setki chętnych (w tym dobrodzieje z alledrogo), chyba, że pewne sklepy skupują wszystko
Jakaś dziwna cisza w temacie. Nikomu jeszcze nic nie anulowali?
Nie wkładaj kija w mrowisko...
Hahahahaha. Dobrze powiedziane Mr.Hankey. Ja nie trafiłem na filmy blu ray po 7-10 zł, więc zamówiłem po 20-30 zł. Póki co mi przyjęli do realizacji. Nie mam co narzekać obecnie Tongue
(01-07-2019, 16:01)lukee napisał(a): [ -> ]Na smyk też dużo innych pozycji w bardzo niskich cenach. Łotr1 w 3d za 28 zł lub Rampage, Sully czy Nocne Życie.

Link do promocji:
https://www.smyk.com/promocje/ksiazki-muzyka-film/filmy-dvd.html

Dzięki zamówiłem wielkie piękno w dobrej cenie oby zrealizowane zostało to zamówienie

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
(01-07-2019, 16:20)vandel napisał(a): [ -> ]Dzięki zamówiłem wielkie piękno w dobrej cenie oby zrealizowane zostało to zamówienie
Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
To w smyku też robią takie psikusy? Tzn anulują zamówienia?
Tu trzeba będzie jeszcze parę dni poczekać, bo zauważcie, że gdy była ostatnia promocja, to Empik wyprzedawał swoje magazyny, więc informacje o anulowaniu zamówień przychodziły praktycznie błyskawicznie. Teraz to Galapagos robi promocje, a Empik sprowadza od nich wydania (stan 48-72h). Z tego powodu dopiero za 2-3 dni może się okazać, że Galapagos takiego Oza ma mniej egz. niż złożono zamówień i część zostanie skasowana.
Wtedy empik w późniejszym czasie po paru dniach też usuwał jeszcze pozycje. Mi tak właśnie wypadły jeszcze chyba ze 3 filmy i zestaw Nolana. Tutaj pewnie dużo mniejsza szansa na anulacje.