Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: FU1aiez.png]
Nie dołuj mnie że 18.... :/
Dlatego lepiej nie pytać o cenę Tongue

Z wysyłką wyszło niecałe 22 EUR. Załapałem się na ostatnią chwilę więc równowaga w przyrodzie musi być bo trylogię Rambo w fajnej cenie DHL mi zgubiło.
Płaczę z rozpaczy, że ominęła mnie taka okazja Sad Wychowałem się na tych filmach i do tej pory żyłem w przekonaniu że to w europie nie zostało wydane... Sad ehhh Też czekam na czarnucha liczę że kolekcjonerka Das Boot na amazonie.de spadadnie do tych 25 - 30 euro no i na pakiet Carpentera 4k z Francji. No może jeszcze 2 za jeden z serii Arrow przytuliłbym Horror Express i 12 małp no może jeszcze trylogię Hellraisera
PS.
Taka ślicznota... następnym razem jak już kupisz to informuj o takich klejnotach Sad


(23-11-2019, 19:49)pred895 napisał(a): [ -> ]Wychowałem się na tych filmach i do tej pory żyłem w przekonaniu że to w europie nie zostało wydane
Już od dłuższego czasu są na rynku. Wydano we Francji i nie tylko również Ring 2 amerykański.
Ja tam na amazonie.fr widzę same wydania DVD Tongue
Ring mam w dupie, bo mowa była o Criterrsach a ten link to przecież import z Hiszpanii a nie Francuskie wydanie ;]
Wolfman - ogarnij się. To jest import z USA z blokadą Region A.
Tak jak pisze Pred jedyne wydanie Crittersów w Europie na BD to te hiszpańskie.