Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodziło mi o nośnik, a nie nazwę dystrybutora. A w sumie to ja tak naprawdę to znam tylko "Secrets & Lies" to sobie kupiłem, a "Life is Sweet" to kupiłem tak w ciemno. Mam też to "Happy go lucky", ale ten film uważam za całkowite nieporozumienie. Nie wiem za co mu przyznali jakąś tam nagrodę, dla mnie to kolejna łzawa komedyjka. Może sobie jeszcze kupię Naked.
(21-01-2022, 17:18)piti198 napisał(a): [ -> ]Chodziło mi o nośnik, a nie nazwę dystrybutora

A mi chodziło o dystrybutora i nietrudno było się tego domyśleć Smile

(21-01-2022, 17:18)piti198 napisał(a): [ -> ]Mam też to "Happy go lucky", ale ten film uważam za całkowite nieporozumienie. Nie wiem za co mu przyznali jakąś tam nagrodę, dla mnie to kolejna łzawa komedyjka. Może sobie jeszcze kupię Naked.

Te nowsze Leighy jakieś wybitne nie są i wątpię abym kiedyś kupił np. Mr Turner jako osobne wydanie. Jeśli kiedyś się trafi w super promocji to może wezmę "Happy go lucky". Tak, wiem - nie raz chodził w okolicach 5-10 zł, ale nie interesuje mnie Monolith - gardzę open matte, nawet za grosze Tongue
(21-01-2022, 16:39)misfit napisał(a): [ -> ]Trylogia Ruroni Kenshin z Francji - wysoki bitrate obrazu + możliwość wyłączenia francuskich napisów, czego chcieć więcej ?
Lepszy niż ten z UK?
Nie miałem okazji do porównania, ale czytałem, że inni porównywali do USA i HK i ponoć UK ma gorszy obraz i dźwięk. Choćby z powodu tych hardsubów warto zrobić podmiankę - francuskie wydanie teraz kosztuje 8,50 EUR jakby co.

Tak btw to 2 i 3 część doczekała się w Japonii wydań na UHD, ale z tego co wiem to one nie były dostępne w oficjalnej sprzedaży lecz były dołączane do prototypowego playera Panasonica 4K UHD z 2015 roku.
Kilka nowości i staroci w odświeżonej formie:

[Obrazek: 4TVQXO8.jpg][Obrazek: pSuL8Lh.jpg][Obrazek: 5XzjUEd.jpg][Obrazek: VjP1mHw.jpg]

Last Night in Soho kupiony w ciemno - zwiastun mnie zauroczył, a poza tym Edgar Wright jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, więc na pewno będzie dobrze... Smile

Last Duel z Włoch z pl wersją na dołączonej płycie BD. Jeden z lepszych filmów Rdileya Scotta w ostatnim czasie, z mocną inspiracją Rashomonem.

La Haine z Francji - w środku digipack z płytami UHD i BD oraz 264 stronicowa książka w języku francuskim. Na obu płytach znajduje się zremasterowana wersja filmu, która totalnie niszczy wszystkie dotychczasowe wydania tego filmu, nie licząc BD od BFI z 2020 roku, który pochodzi z tego samego mastera.

Więcej fotek La Haine:
[Obrazek: vSMIcVam.jpg] [Obrazek: h9zssX1m.jpg] [Obrazek: Pg5RCBwm.jpg]
[Obrazek: ckmOzezm.jpg]
(01-02-2022, 12:23)misfit napisał(a): [ -> ]Last Night in Soho kupiony w ciemno - zwiastun mnie zauroczył, a poza tym Edgar Wright jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, więc na pewno będzie dobrze... Smile
Jak obejrzysz daj znać czy też uważasz że trzeci akt powstał po lobotomii. Osobiście trudno mi uwierzyć że w scenariuszu palce maczała kobieta, ale nie takie absurdy przechodziły w Hollywood Smile
Last Night in Soho z Pl ?
(01-02-2022, 12:23)misfit napisał(a): [ -> ]Last Duel z Włoch z pl wersją na dołączonej płycie BD.

Była (lub jest) jakaś promka na amazon.it? Pytam, bo także przymierzam się do zakupu włoskiego wydania 4K filmu Scotta.
Miałem w planach tą Nienawiść. Powiedz mi gdzie warto zamawiać (kupić)? Rozumiem, że są napisy (angielskie lub francuskie)?
Są angielskie napisy w La Haine. Slipcase jest też dość twardy, więc nic przykrego w transporcie nie powinno się wydarzyć. Na francuskim amazonie od kilku dni cena waha się pomiędzy 17,50 - 20 EUR. Przy okazji możesz wykorzystac kodzik -5 EUR.

https://www.amazon.fr/gp/browse.html/?node=27370387031

(01-02-2022, 13:52)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]
(01-02-2022, 12:23)misfit napisał(a): [ -> ]Last Duel z Włoch z pl wersją na dołączonej płycie BD.
Była (lub jest) jakaś promka na amazon.it? Pytam, bo także przymierzam się do zakupu włoskiego wydania 4K filmu Scotta.

Trafiłem na dzień, w którym odliczało 5 EUR przy checkoucie więc finalnie wyszło 20 EUR.

(01-02-2022, 13:33)quadyful napisał(a): [ -> ]Last Night in Soho z Pl ?

W niemieckim nie ma. Również nie ma dołączonej płyty BD (wg. opisu miała być), ale nie będę o to kruszył kopii w sytuacji gdy wszystkie dodatki znajdują się też na płycie UHD.