Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy założeniu marginesu błędu wyszło mi 25 - oczywiście nie licząc tych składankowych produkcji jak Bękarty wojny.
(24-08-2022, 00:26)Mefisto napisał(a): [ -> ]Przy założeniu marginesu błędu wyszło mi 25 - oczywiście nie licząc tych składankowych produkcji jak Bękarty wojny

Bedziesz mial 26 w grudniu Tongue

PS, mi tez wyszlo cos kolo 25 filmow z muzyka Morricone, ale tylko dlatego ze policzylem wszystkie wydania The Thing ktore mam Tongue
(24-08-2022, 10:10)paniron napisał(a): [ -> ]Bedziesz mial 26 w grudniu

27, bo wcześniej kupię Nietykalnych pewnie (choć technicznie stare wydanie wciąż posiadam Wink ).
Na nośnikach HD 24 szt. Kilka znalazłoby się na DVD.
Pochwalę się kolekcją Giuseppe Tornatore - do wszystkich muzykę tworzył Ennio Morricone:
[Obrazek: tornatorre.jpg]
Zaspoilerowałeś 2-3 filmy, który mi dojdą w następnej aktualizacji Smile

Resztę mam, poza Baaria, który nie przeszedł mojej kontroli jakości - tam jest jeden z najbardziej poprzepalanych obrazów jakie widziałem w historii Blu-ray'a + do tego jeszcze black crush.
Ktoś wie czy na polskim dvd sytuacja ma się podobnie ?

Po lewej BD, po prawej zwiastun z yt w słabej jakości.

[Obrazek: MECEGYH_t.png] [Obrazek: MECEGYG_t.png]

[Obrazek: MECEGYL_t.png] [Obrazek: MECEGYI_t.png]
O właśnie, pominąłem jakoś 1900, czyli dobrze, że przyjąłem margines Smile
A "Wszyscy mają się dobrze", to w ogóle jest na jakimś nośniku?
(23-08-2022, 12:24)misfit napisał(a): [ -> ]Wakacyjne zakupy:


Trylogia Ojca chrzestnego z Hiszpanii dokopali się do części ujęć w znacznie lepszej jakości vs remastery z 2008 roku. I to widać...

Szkoda że w tej edycji nie usunęli oderwanego kawałka filmu, który wdziera się na sekundę/dwie w sporą część kadru podczas wieczornych zamieszek na Kubie ( jest on obecny bodaj na wszystkich znanych mi edycjach tego filmu). Za każdym razem wybija mnie to trochę z rytmu.
Bardzo dużo klasyków - Super!
Cytat:Ukryte pragnienia z Niemiec - na płycie znajduje się wersja 2.35:1 OAR oraz 1.78 Open matte jako dodatek. W tym pierwszym przypadku angielskie napisy pojawiają się w nieangielskojęzycznych scenach dialogowych i są opcjonalne, a w 1.78:1 są wtopione w obraz, bez możliwości ich wyłączenia.

Ten "dodatek" zajmuje na płycie 19 GB, a "film główny" 14-15 Tongue