Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Grubo!

Jak masz Disney+ to odpal zwiastun Avatar: The Way of Water, jest w 4K Dolby Vision i napisz jak wrażenia Smile
Aktualnie nie mam - jest na co czekać ? Big Grin

Niedługo w końcu będę mógł jednak wystartować z Rodem Smoka na HBO Max, w którym na C7 nie działało mi 4K.
Gratuluję wspaniałego zakupu!!!
Muszę to napisać.Ale ci zazdroszczę tego tv.Piękny!!!!Niech cieszy oko.
Napisz koniecznie jak wrażenia z oglądania tego tv.
Pozdrawiam.
Ja z takiej odległości oglądam obecnie 110 cali i jest już dla mnie zdecydowanie za mało Smile No Ty masz tv więc to trochę inna beczka tak więc graty. W każdym bądź razie w przyszłym roku celuję na ekran 120 cali.
(27-12-2022, 22:17)pred895 napisał(a): [ -> ]W każdym bądź razie w przyszłym roku celuję na ekran 120 cali.

[Obrazek: ok-icegif-2.gif]
Tak jak pisałem temat projektorów jest u mnie definitywnie zakończony. Nawet gdybym wydał trzykrotność kwoty jaką dałem za tego LG i zrobił z pokoju jaskinię Batmana to i tak w 4K HDR byłoby to mnóstwo kompromisów względem OLED. Gdyby mi zależało głównie na wielkości ekranu to szarpnąłbym się na jakiegoś QLEDa w okolicach 85, który kosztowałby blisko połowę tego ile dałem za 77 OLED mógłbym też zwiększyć budżet i szarpnąć się na chińczyka z blisko 100 calami, ale też mnie to nie kręci pod względem obrazowym.
Tak z ciekawości bez wdawania się w szczegóły. Widziałeś kiedyś obraz z projektora jvs w optymalnych warunkach?
Tak, wiele razy (lampowce). Kilka razy byłem też bliski zakupu JVC, ale 4K/HDR (i przy okazji pojawienie się OLED) zmieniło wszystkie moje wcześniejsze plany.
Gratki z okazji przejścia na 77" Big Grin Pewnie robi bardzo dobre wrażenie na żywo Smile ja jeszcze trzymam tego 65-calowego Panasonica i ledwo po dwóch tygodniach jego rozmiar wydaje mi się niemal taki sam jak prywatny 55". Pewnie jak wrócę do niego to będę miał przez jakiś czas wrażenie, że cofnąłem się gdzieś do okolic 48" Smile
No ja jeszcze odczuwam różnicę wielkościową vs 65 cali, ale pewnie wkrótce to minie. I jak wrażenia z Panasa vs C7?

Przez ostatnie kilka dni miałem okazję pobawić się trochę aplikacjami w TV na C2 i procek w nim robi kolosalną różnicę jeśli chodzi o szybkość działania i ogólną responsywność. Aczkolwiek nie mam porównania do przystawki Apple TV Smile Nawet przeglądarka śmiga bardzo fajnie, czego nie mogę napisać o C7. Osiągi po wifi też kilka razy wyższe - download prawie 300 Mb przy routerze piętro niżej, więc gdyby ktoś wpadł na pomysł aby uruchomić usługę streamingu z jakością przewyższającą UHD BD to jestem gotowy Wink Cieszy też prawidłowe nazewnictwo opcji w ustawieniach (np. poziom czerni, zakres video, itd.).