Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
295 x 290 x 60 mm

HAL - kiedy zamawiałeś swoją sztukę?
Jak pierwsze wrażenia tego Hasa? Są tam jakieś dane techniczne? No i ogółem: yay or nay?
Box w miarę dobrze zabezpieczony, wsadzony do tekturowego pudełka ze sporą ilością folii bąbelkowej.
312 stronicowa książka z tekstem po angielsku z lewej strony i po polsku z prawej strony.

Dane techniczne? W jednym miejscu jest m.in. podany czas trwania, ale nie zawsze zgadza się on ze stanem faktycznym. W innym miejscu jest informacja np. o tym kto odpowiada za rekonstrukcję i kiedy została ona wykonana. I to chyba tyle.

Na razie za wcześnie na jakieś szersze wnioski, tym bardziej, że na razie siedzę przed zastępczym monitorem. Ale mogę napisać, że generalnie osoby lubiące ziarno filmowe nie powinny być rozczarowane i to jest póki co pozytywne zaskoczenie.
Z tym, że to jest 1080i 25 fps, więc trzeba będzie dokładnie posprawdzać czy nie ma w związku z tym jakichś przykrych konsekwencji, szczególnie w stosunku do dźwięku. Ale mam kilka odpowiedników 24p, więc nie będzie problemu z jednoznacznym stwierdzeniem czy coś jest tutaj nie tak.
No ok, to czekam na więcej, bo jak na razie to ten box jest najbardziej tajemniczym wydaniem w historii Smile
(20-11-2023, 16:03)misfit napisał(a): [ -> ]HAL - kiedy zamawiałeś swoją sztukę?

15-16 wymiana uprzejmości z wydawcą i przelew, wysłane 17, dzisiaj dotarło, jeszcze nie miałem czasu żeby się dokładnie przyjrzeć wydaniu, ale wiem na pewno, że na pierwszy ogień pójdzie "Scentralizowana kontrola przebiegu produkcji (Cukier)"  Tongue
Umieram z ciekawości  Big Grin
Wachowiak wyszła jak jakiś monster. Big Grin Chyba coś źle dopasowali jej twarz na wydruku na płycie do ogółu zdjęcia.
Może byś sprawdził najpierw filmy, które nie były w ogóle wydane na blu-ray, np:. "Pętla", "Wspólny Pokój", "Pożegnania", "Szyfry", "Osobisty pamiętnik...". W sumie te mnie najbardziej interesują. Smile
LOL, przecież widać, że płyta jest przekręcona w lewo.
Rzeczywiście, nie zauważyłem.
Ja bym jeszcze był ciekaw czy "Sanatorium..." to może przypadkiem ten nowszy transfer, czy ten stary który już był na Blu-ray. Bo na nowy transfer "Rękopisu..." na przykład chyba nie ma co liczyć nie? :')
Rękopis i Sanatorium to te dobrze nam znane, starsze rekonstrukcje z 2011 roku od The Chimney Pot. Niedawno pojawiło się nowe wydanie Sanatorium w USA i też jest to starsza rekonstrukcja. Może tą nową ktoś przypadkowo skasował, tak jak to miało miejsce np. w wypadku Diabła Żuławskiego? Wink